Kayaşehir Halı Yıkama

Kayaşehir Halı Yıkama

Kayaşehir halı yıkama servisi Başakşehir Bakan Halı Yıkama Fabrikası olarak; İstanbul’un en büyük sanayi ve toplu konut alanlarına ev sahipliği yapan Başakşehir’de Kayaşehir halı temizleme ismi ile ufak bir halı yıkama merkezinde başladığımız Kayaşehir halı temizleme işlerimizi, yaptığımız işin kaliteli ve ekonomik olması sayesinde Kayaşehir halı ve koltuk temizleme fabrikası olarak hak ettiğimiz yere geldiğimizi düşünüyoruz.

Kayaşehir halı yıkama servisi, size bir telefon kadar yakın. Kayaşehir halı yıkama çağrı merkezimize 0 212 801 80 85 / 0 553 425 85 77 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. Randevunuzu ister hafta içi ister hafta sonuna, size uygun saate alabilirsiniz.

Misyonumuz:

İstanbul Bakan Halı Yıkama ismi ile başta Başakşehir olmak üzere halı temizleme ve yıkama hizmetlerini kusursuzca veren seçkin bir Kayaşehir halı yıkama firması olarak uluslararası standartlarda, son teknolojik imkanları kullanarak Kayaşehir halı temizleme hizmeti sunan fabrikamızı müşterilerimizle buluşturmaktır.

Vizyonumuz:

Kayaşehir halı temizleme firması olarak; halı yıkama alanında uluslararası çalışmaları referans alarak, ülkemizde örnek bir mesleki birlik ve kalite merkezi olmaktır.

Kayaşehir Halı Yıkama Fabrikası Halı Yıkama Aşamaları

1- İlk Şart Toz Alma Aşaması

Halılarınızı kapınızdan alarak, Kayaşehir halı temizleme firmamıza getirdikten sonra yıkama yapmadan önce halınızı toz alma makinesine koyuyoruz. Bu makine sayesinde halınız, toz, hav, saç teli, kırıntı vb. maddelerden arındırılıyor. Bu aşama halı yıkamanın ilk şartıdır. Bu şartı sağlamadan yıkanan halılar, yıkama esnasında çamurlu su halini alır.

2- Halı Yıkama Aşaması

Toz alma makinesinden (toz dolabı) geçirilen halılarınız, oldukça natürel halı yıkama deterjanlarımız ile tam otomatik makinelerde, otomatik döner bant sistemli fırçalar ile ön ve arka kısmı birlikte yıkanır.

3- Sıkma/Durulama Aşaması

Kayaşehir halı yıkama fabrikamızdaki otomatik yıkama makinesinde itina ile yıkadığımız halılarınızı, makineden çıkardıktan sonra durulama işlemi için santrifüj makinesine koyuyoruz. Ancak bu aşamada şuna dikkat edilmelidir ki, makinenin sıkma ayarı mutlaka durulanacak halıların cinsine göre ayarlanmalıdır. Daha sonra makine uygun devire getirildikten halınızdaki fazla suyu atmak için sıkma işlemine geçer. Bu işlem sayesinde, halınızın kuruması daha hızlı olur.

4- Kurutma Odaları

Halılarınız santrifüj adını verilen sıkma makinesinden alındıktan sonra havalandırma askıları dediğimiz askılıklara asılır. Burada kalan sularının süzmesi ve havalandırma işlemi tamamlandıktan sonra halılarınız, Kayaşehir halı temizleme tesisimizde yer alan kurutma odasına alınır. Ardından sıcak hava üfleyerek ortamın nemini çeken makine ile uzun bir süre boyunca kurutulmaya alınır.

5- Tüy Tarama Aşaması

Kurutma odasında nemi iyice alındıktan sonra çıkarılan halılarınızı, kalması muhtemel lekelerin tespiti için hav alma makinesine alıyoruz. Bu makine sayesinde, halınızın yüzeyindeki havlar alınarak iyice dezenfekte edilir ve sonrasında halınız tüy yatımına doğru taranır.

6- Ambalajlama Aşaması

Yıkanıp kurutulduktan sonra toz, kir ve bakterilerden uzaklaştırılarak ilk günkü görünümüne kavuşturulan halılarınız, yatımına tarandıktan sonra ürünlerin karışmaması için müşteri numarasına göre etiketlenir. Ardından ambalajlanarak, Kayaşehir halı temizleme firmamızı tercih eden siz değerli müşterilerimize ücretsiz servisimiz ile teslim edilir.

Halı Yıkamada Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar Neler?

Evimizin her odasında bulunan ve ister istemez her an temas etmek zorunda kaldığımız temel eşyalarımızdan bir de, halılardır. Yapısı gereği halılar kirini yüzeyinde değil, derininde saklar. Bunun için de halı temizliği, sağlığımız açısından çok önemli bir işlemdir. Halılar her daim ayak altında olduğundan dolayı, sürekli lekelenmeleri kaçınılmazdır. Tabi bir de, bu lekeler her zaman kolay çıkan lekeler olmayabilir.

İşte O Hususlar:

 • Halı yıkama işlemi sırasında kesinlikle sıcak su kullanılmamalıdır. Çünkü sıcak su halıların imliklerine, dikiş yerlerine zarar vererek; halınızın zamanla deforme olmasına neden olur. Bu nedenle halı yıkamada mutlaka soğuk su tercih edilmelidir. Ancak suyun soğuk olması kadar tazyiki de büyük önem taşır. Çünkü aşırı tazyik sonucu halınız zarar görür.
 • Halı yıkama da dikkat isteyen işlemlerinden biri de, halının çok iyi durulanmasıdır. Çünkü çok iyi durulanmayan halılar, çabuk kirlenmeye mahkûmdur. Ayrıca durulanması iyi yapılmayan halıların tüyleri arasında kalan deterjan artıkları halıların çabuk yıpranmasına ve ömrünün azalmasına sebep olur. Bu nedenle halınızı verdiğiniz halı yıkama şirketine, durulama aşamasını çok dikkatli yapması konusunda ricada bulunabilirsiniz.

Kayaşehir Halı Yıkama İpuçları: Halıdaki çay lekesini nasıl gideriyorsunuz?

Türk mutfağının vazgeçilmez içeceği olan çayı, her seferinde halımıza dökmeden içmeyen yoktur herhalde. Lekeye maruz kalan halılarımızı çay lekesinden arındırmak için halımızın önünün ve arkasının tamamen birlikte yıkanması gerekir. Çünkü çay sıvı bir içecek olduğu için halının en derin kısmına ulaşır. Bu nedenle, sadece halının yüzeyini silmek yeterli olmaz.

Halıdaki toz ve kir nasıl atılır?

Halınızın her gün tozunu almak, derin imlikler arasındaki toz ve kiri çıkarmak için kafi gelmez. Halınızın yüzeyi kirli olsun veya olmasın dipleri mutlaka mikroorganizma doludur. Bu nedenle halı yıkama işlemine başlamadan önce halının tozu, nemli bir bezle silinerek ya da çırpma işlemi yapılarak alınmalıdır.

Beyaz halıların temizliğinde nelere dikkat ediyorsunuz?

Beyaz halıların temizliğinde, öncelikle dikkat edilmesi gereken husus halının cinsidir. Yani, halı yapımında kullanılan ipliklerin yapısıdır. Yıkama yapılacak beyaz halı yün ise; kullanılan temizleyiciler halının rengini sarartır. Bu yüzden, halıyı yıkamadan önce halının yapısına mutlaka dikkat edilmelidir. Yıkama yapılacak beyaz halı pamuk veya polyester ise; halının temizliğinde kullanılacak olan ağartıcının hiçbir zararı olmaz.

Karışık renkli halıların temizliğinde nelere dikkat edilir?

Renkli halı temizliğinde de, dikkat etmeniz gereken öncelikli husus yine halının yapısıdır. Renkli halılarda halının cinsine göre suyun sıcaklığı ayarlanmalıdır. Leke ne olursa olsun hiçbir zaman halı yıkamada sıcak su kullanılmalıdır. Çünkü sıcak su, halıların rengini deforme eder. Kayaşehir halı temizleme servisi olarak renkli halılarda halıyı daha iyi temizleyebilmek adına içerisinde ağartıcı bulunan deterjanları kesinlikle kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

Halı Temizliğinin Önemi

Evlerin en çok lazım olan parçası halılar gerek soğuktan korur, gerek ayakları yerden keser. Desenleri ile zevkimizi yansıttığımız halılar, evimizin her zeminini saran temel eşyalarımız arasındadır. Dönüp baktığımızda en çok kullandığımız eşyaların başında hiç şüphesiz halılar gelir. Nasıl ki, halı seçimi önemliyse halı temizliği de o denli önemlidir. Özellikle çocuklu ailelerin, başta çocuklarının sağlığı açısından bu konuda çok hassas davranmaları gerekmektedir. Çünkü çocuklar oyun oynarken halılara yakın temas halindedir. Bu nedenle içinde bulunan toz ve mikroplar en çok onları etkiler.

Kayaşehir halı yıkama Fabrikasını Tercih Etmeniz İçin Çok Neden Var

Biz Bakan Halı Yıkama, her gün daha iyi hizmet bilinciyle hareket ederek deneyim ve hizmet kapasitemizi gün geçtikçe artırdık. İlkel halı yıkama metotlarını geride bırakarak, çağın gereklerine ayak uydurup çağdaş temizlik anlayışı geliştirdik. Böylece Kayaşehir halı temizleme kalitesi ile Kayaşehir başta olmak üzere, İstanbul Avrupa yakasında binlerce, Kayaşehir halı temizleme fabrikaları arasında da onlarca firma arasında sektörün zirvesine yerleşmeyi başardık.

İşte Bakan Halı Yıkama olarak bizi biz yapanlar:

 • Kaliteli hizmet anlayışımız
 • Sertifikalı ve deneyimli ekipmanlarımız
 • İleri teknoloji makinelerimiz
 • Müşteri memnuniyetlerimiz
 • Hızlı ve pratik çözümlerimiz
 • Hesaplı fiyat seçeneklerimiz

Bize Güvenin, Gerçek Temizlikle Tanışın!

Başakşehir’den başlayan Kayaşehir halı yıkama hikâyemizi, İstanbul’un her semtine ulaştırarak hizmet yelpazemizi olabildiğince geliştirdik. Kayaşehir halı temizleme olarak bugün, halı yıkama sektöründe nitelikli ve saygın bir işletme olabildiysek, yukarıda bahsettiğimiz bu hususlara riayet ederek olduk. Kayaşehir halı yıkama güvencesi ile halı yıkamada profesyonel ve hızlı hizmet güvencesiyle hareket ederek, müşterilerimizden her zaman tam not almaya devam ediyoruz.

Güler Yüzlü ve Samimi Yaklaşım

Kayaşehir halı temizleme fabrikası personellerimiz deneyim sahibi olmanın yanında güler yüzlü hizmet anlayışları ile tam bir tercih sebebidir. Sizler de bu amaçlar doğrultusunda hizmet veren Kayaşehir halı yıkama firmamızla çalışmak isterseniz; hiç düşünmeden Kayaşehir halı temizleme olarak bizi tercih edebilirsiniz.

Kayaşehir Halı Yıkama Fabrikaları Arasındaki Farkımız:

Hızlı / Güvenilir / Ücretsiz Servis Kayaşehir halı yıkama fabrikası 0 212 801 80 85 / 0 553 425 85 77 numaralı çağrı merkezimizden aldığınız randevu dahilinde, mümkün olabildiğince hızlı olarak halılarınızı evinizden alıp fabrikamıza yıkanmak amaçlı götürüyoruz. Hijyenik bir şekilde temizlenen halılarınız daha sonra Kayaşehir halı temizleme uzman ekibiyle evinize hızlı bir şekilde servis ediyoruz. Böylece teslimat işlemi güvenli ve sorunsuz bir şekilde sağlanır. Halı yıkama öncesinde halıyı adresten alma ve yıkama sonrasında adrese teslim etme sırasında; Kayaşehir halı temizleme ayrıcalığı ile sunduğumuz tüm servis hizmetlerimiz ücretsizdir.

Diğer Bölgelerimiz:

 • Başakşehir Halı Yıkama
 • Bahçeşehir Halı Yıkama
 • Esenkent Halı Yıkama
 • Halkalı Halı Yıkama
 • Atakent Halı Yıkama
 • Sefaköy Halı Yıkama
 • İkitelli Halı Yıkama
 • Küçükçekmece Halı Yıkama

Kayaşehir Halı Yıkama Fabrikasının Diğer Hizmetleri:

Kayaşehir Halı Temizleme: Profesyonel / Güler Yüzlü / Deneyimli Personel

Kayaşehir halı yıkama fabrikası olarak, halı yıkama sektöründe, gerek kullanılan malzemeler gerekse çalışanlar birbirini tamamlamalıdır. Kaliteli hizmetin sekteye uğramaması açısından tüm donanımlar birbirini tamamlayıcısı olmalıdır. Kayaşehir halı yıkama firması olarak bizler de, tüm ekipmanlarımızı bütünleştirip sizlere nitelikli bir servis sağlıyoruz. Kayaşehir halı temizleme fabrikamıza; 0 212 801 80 85 / 0 553 425 85 77 numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte ekonomik fiyat garantisi ile sunduğumuz; Kayaşehir halı yıkama, koltuk ve stor perde yıkama gibi hizmetlerimizden hemen faydalanabilirsiniz.

İşte Adresimiz:

Kayaşehir Halı Temizleme Adres: Kayaşehir 9. Bölge C 42 Blok Daire 3 Başakşehir İstanbul.

%100 Memnuniyet Garantisi

Kayaşehir halı temizleme ismi ve Bakan Halı Yıkama güvencesi ile hizmet sunduğumuz tüm bölgelerde, %100 müşteri memnuniyeti hedefleyerek temizlik hizmeti sunmaktayız. Kısaca özetlemek gerekirse; Kayaşehir halı temizleme firmamızdan almış olduğunuz halı yıkama ve diğer tüm hizmetler güvencemiz altındadır. Binde bir de olsa, herhangi bir sebepten dolayı fabrikamızdan almış olduğunuz hizmetlerden memnun kalmamanız durumunda; Kayaşehir halı temizleme firmamızdan almış olduğunuz hizmet için herhangi bir ücret ödemeyeceksiniz. Kayaşehir halı yıkama telefon: 0 212 801 80 85 / 0 553 425 85 77

Facebook

Yorumlar (0)

Yorum Yap

images

Başakşehir'de En İyi Halı Yıkama

Başakşehir ve Küçükçekmece'de en iyi halı yıkama olarak tavsiye edilmekten gurur duyuyoruz. Halılarınızı hijyenik bir şekilde yıkayarak, uzman ekibimizle en kaliteli hizmeti sunuyoruz. %100 memnuniyet garantisiyle, uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Bizi tercih ederek en iyi halı yıkama deneyimini yaşayabilirsiniz.

images

Uzman Ekip

Bakan Halı Yıkama olarak, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için uzman bir ekip ile çalışıyoruz. Ekip arkadaşlarımız, halıların türüne, leke durumuna ve boyutuna göre en uygun yıkama yöntemini belirleyebilecek kadar bilgi ve tecrübeye sahiptir.

images

Profesyonel Malzeme

Profesyonel malzemeler, kaliteli ve etkili bir temizlik işlemi için çok önemlidir. Halı yıkama gibi temizlik hizmetlerinde kullanılan malzemelerin kalitesi, temizliğin verimliliğini ve kalitesini doğrudan etkiler. Bu nedenle, Bakan Halı Yıkama olarak, müşterilerimize en iyi sonuçları elde etmek için en kaliteli ve profesyonel malzemeleri kullanıyoruz. Böylece müşterilerimize en iyi temizlik hizmetini sunabiliyor ve memnuniyetlerini sağlıyoruz.

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!