Halkalı Halı Yıkama

Halkalı Halı Yıkama

Küçükçekmece Halkalı Halı Yıkama, halı yıkama ihtiyacınızın giderilmesi için Halkalı'da ilk tercihiniz olabilir. Halkalı Halı Yıkama firması olarak zamanın sizin için değerli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden en kısa sürede teslimin yapılması, halılarınızın yüksek kaliteli temizlenmesi önemli kriterlerdir. Bu kriterler dahilinde, Halkalı Halı Yıkama fabrikamızda halılarınızın yıkamasından memnun kalacağınızı söyleyebiliriz.

Halkalı Halı Yıkama: 7/24 Çağrı Merkezi

Halkalı halı yıkama, koltuk yıkama, stor-zebra perde yıkama, yorgan-battaniye ve yatak gibi temizlikle ilgili taleplerinizin tamamının karşılanmasını sağlayarak, mümkün olan en iyi bakımın yapılacağına emin olabilirsiniz. Aynı zamanda Halkalı halı yıkama fabrikaları olarak faaliyet gösteren diğer rakiplerimiz içerisinde en çok tavsiye edilen temizlik firması olan Halkalı Halı Yıkama fabrikamızın müşteri hizmetleri telefon numarası şu şekildedir: 0 212 801 80 85 / 0 553 425 85 77

Halkalı Halı Yıkama

Havaların ısınmaya başlamasıyla bütün hanımları bir temizlik telaşı sardı. Temizlik yapılırken en çok dikkat çekenlerin başında hiç şüphesiz halılar gelmekte. Çünkü bir halının temizliği evin ne kadar temiz olduğunun göstergesidir. Sizde sevdiklerinize ve misafirlerinize karşı hijyen konusunda daha hassas davranmak istiyorsanız, halılarınızın temizliğine özen göstermelisiniz. Fakat halılarınızı elde yıkamak yerine, bu konuda uzman olan Halkalı Halı Yıkama servisine emanet edin.

Halkalı'da En İyi Halı Yıkama Hizmeti Sunan Firmamızı Tanıyın:

Halkalı’da küçük bir işletme olarak başladığımız halı yıkama hikayemiz, şu an İstanbul’un tüm semtlerine ulaşan servis ağımızla daha da değer kazandı. Kuruluşumuzdan bu yana her gün daha iyi ve kaliteli hizmet verme bilinciyle hareket ettiğimizden dolayı Halkalı halı yıkama firmamızı tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Ayrıca Halkalı halı yıkama çağrı merkezimizi arayarak, anlayışlı ve güler yüzlü çalışanlarımızdan bilgi ve randevu alabilirsiniz. Halkalı halı yıkama olarak size hizmet etmekten mutluluk duyduğumuzu bilmenizi isteriz.

Halkalı halı yıkama olarak halınızın yıkama, kurutma ve servis aşamalarından halı kullanma tüyolarına kadar merak ettiğinizin tüm soruların cevabını sizin için derledik…

Fabrikamızın Halı Yıkama Evreleri

1-Halıların Alımı ve Teslimi

Halkalı halı yıkama şirketi çağrı merkezi elemanlarımızla irtibat kurup dilediğiniz gün ve saate randevu almanız sonucunda Halkalı halı yıkama ücretsiz servis aracımız gelir ve halılarınızı kapınızdan alır. Halkalı halı yıkama işletmemizde yapılan tüm yıkama, kurutma işlemlerinin bitirilmesinin ardından halılarınız güvenli ve hızlı bir şekilde tekrar kapınıza kadar ücretsiz olarak getirilir.

2- Halıların Tasnifi

Adresinizden alınan halılarınız fabrikaya getirildiğinde Halkalı Halı Yıkama firmamızın deneyimli personelleri tarafından makinelerdeki işlemlere karşı dayanıklı olup olmadığı kontrol edilir. Halı üzerindeki lekeler ve deforme olmuş bölgeler belirlenir. Ardından halıların ölçümleri yapılarak kayıt altına alınır.

3-Halıların Toz Alımı

Halılarınız kayıt altına alındıktan sonra işletmemizde bulunan otomatik toz alma makinesinden geçirilir. Böylece halılarınız saç, tüy, toz gibi alerjenik maddelerden arındırılır.

4-Halıların Yıkanması

İlk önce halılarınız ön yıkama yapılabilmesi için Halkalı halı yıkama tesisimizdeki çalkalama makinesinde tek tek yıkanır. Amaç, ön yıkama sayesinde lekelerin hafiflemesini sağlamaktır. Daha sonra ön yıkama yapılan halılar, bilgisayarlı tam otomatik halı yıkama makinesinde el değmeden yıkanır.

5-Halıların Sıkılması

Otomatik yıkama makinesinden çıkarılan halılarınız; santrifüj (1500 devir) adı verilen sıkma makinelerinde sıkılarak fazla sudan arındırılır. Bu aşamada halılar %95 civarında su ve çözünen kirlerden arındırılarak temizlenmiş olur.

6-Halıların Kurutulması

Sıkma işleminin ardından halılarınız kurutulması için otomatik nem alma makinelerinin çalıştığı kurutma odalarına alınır. Bu odalarda ortalama 8 saat kurutulduktan sonra hurçlara paketlenen halılarınız, ücretsiz olarak evlerinize servis edilir.

Halı Yıkama ve Kullanım Tüyoları

-Halıya ilk defa uygulanacak yıkama işlemine başlamadan önce halınızın yıkanmaya karşı dayanıklı olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

-Halılarınızı yılda 2 kez mutlaka Halkalı Halı Yıkama firmamız gibi, derinlemesine ve anti-bakteriyel olarak temizlik yapan halı yıkama firmalarına verin. Yıkamaya vermediğinizde ise, haftalık temizliğini yapın. Haftalık temizlik esnasında halılarınızı tozlardan arındırmak istiyorsanız, halınızı nemli bir süngerle sildiğinizde halınızın çok kolay temizlendiğini göreceksiniz.

Tuz Kullanarak İpleri Düzeltin

-Halıyı sereceğiniz alanın dar ya da şekilsiz olmasından dolayı, mobilyalar (sandalye, koltuk, çekyat vb.) halıların üzerine çıkartılarak kullanmayı iyi bir çözüm zannederiz. Fakat halı üzerinde uzun süre duran mobilya ayakları, zamanla halınızda iz yapar. Bu izleri yok etmek için ezilmiş yerlere tuz döktüğünüzde 5- 6 saat içinde tuz dökülen ezik yerlerin kabardığını ve halınızın normal görünüme döndüğünü göreceksiniz.

-Kaygan zeminli ortamlarda halıların kaymasını önlemek için yere serilen halınızın dört ayrı köşesine ince bir lastik ya da köpük sünger parçası yerleştirebilirsiniz.

-Olur ya bazen, halınızın tüyleri yatar ve bir türlü halınızı eski görünüme kavuşturamazsınız. Yatmış olan bu halı tüylerini dikleştirmek için o bölgeye nemli ütü beziyle ütü değdirmeniz yeterli olacaktır.

-Gerek güneş ışığına maruz kalma gerekse yıpranma kaynaklı olarak halılarınızın rengi zamanla solar ya da ağarabilir. Ağaran halınızı canlandırmak için evde halı temizliği yaptığınızda son durulama suyuna biraz sirke eklemeniz sorunu çözecektir.

-İlla her halının başına gelmiştir diyebileceğimiz bir durum olan sakız yapışması ise, sakıza müdahale sırasında özellikle halınızın tüylerini olabildiğince tahrip etmektedir. Halınıza sakız yapıştığında yapacağınız işlem; o bölgenin üzerine buz koyarak sakızın daha sert bir hal almasını sağlayıp sakızı kolaylıkla çıkarabilirsiniz.

-Başımıza gelebilecek muhtemel olaylardan bir diğeri ise, halıya mum damlamasıdır. Halınıza mum damladığında, öncelikle mum lekesini küçük bir meyve bıçağı ile hafifçe kazıyın ve üstüne 3-4 tabaka yağlı kağıt serin. Daha sonra orta sıcaklıktaki bir ütü yardımıyla yağlı kağıtlara ütüyü basın. Bu işlem sayesinde, mum kağıda geçecektir. Kağıdı devamlı olarak değiştirmeyi ihmal etmeyin.

-Halılarınızı mümkün oldukça güneş ışınlarına maruz bırakmayın çünkü halınızın güneş görmesi halı, kilim, paspas gibi ev tekstil ürünlerinizin yıpranmasına ve zamanla renk kaybına (solma, ağarma) uğramasına yol açmaktadır.

-Evinizdeki fazla halıları, kesinlikle naylon poşetlerde ambalajlayarak saklamayın. Zamanla naylon torba içerisinde oluşan buharlaşma, uzun süre havasız kalma nedeniyle halınızda, zaman içerisinde küflenme ve mantarlaşma oluşur. Oluşan bu küflenme ve mantarlaşmalar da, zamanla yerini çürümeye bırakır.

Neden Biz?

Yapılan bir araştırmaya göre evimizde kullandığımız çamaşır makinelerinin durulanmış gibi görünen çamaşırlar üzerinde %8 civarında bir deterjan atığı bıraktığını ve bu oranın iyi yıkanmayan halılarda %25’e kadar çıktığını biliyor muydunuz? İşte biz de Halkalı halı yıkama olarak, siz değerli müşterilerimizi bu kanserojen tehdidinden korumak için varız. Evinizde geleneksel yöntemlerle yıkadığınız halılarınızdaki bu riski daha fazla artırmadan, gelin işin uzmanı olarak Halkalı halı yıkama firmamızı arayın ve bizlere bu imkanı sunma fırsatı verin.

İşte Bu Yüzden Biz:

 • Hijyen kurallarına uygun hizmet,
 • Randevu saatlerine riayet,
 • Güvenilir, tecrübeli ve güler yüzlü personel,
 • Uygun fiyat garantisi,
 • Müşteri memnuniyeti,
 • Ücretsiz servis imkanı

Diğer Hizmetlerimiz;

Halkalı halı yıkama fabrikası olarak; halı yıkama sektöründeki tüm ezberleri bozmak için geldik. Halkalı halı yıkama firması olarak tüm müşterilerimizi, diğer merdiven altı kuruluşlara itaat etmemeleri hususunda uyarıyoruz. 20 yıllık geçmişe sahip Halkalı halı yıkama fabrikası olarak, işini bilen, benimseyen ve seven bir firmayız. Halkalı halı yıkama servisimiz hijyenik, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışından bugüne kadar ödün vermedi ve vermemeye de devam edecektir.

Sizlerden aldığımız geri dönütler sayesinde, hem vizyon hem misyonumuzu güçlendirdik. Bu sayede halı yıkama sektöründe, Halkalı halı yıkama firmaları arasında en çok tercih edilen firma olmayı başardık. Halkalı halı yıkama, bölgemiz olan Halkalı halı yıkama başta olmak üzere, kanepe, koltuk takımı yıkama, stor-zebra perde yıkama, yorgan-battaniye yıkama ve antik halı yıkama hizmetlerimizle, Halkalı'da en çok tavsiye edilen Halkalı halı yıkama fabrikası olmanın haklı gurur ve sevincini yaşıyoruz.

Halkalı halı yıkama fabrikamızda Dünya markası teknoloji ürünlerini kullanarak, halı yıkama sektöründe hizmet veren firmamızın, halı yıkamaya ilaveten verdiği ek hizmetler;

 • Yerinde Halı Yıkama
 • Koltuk Yıkama
 • Stor Perde Yıkama
 • Yatak & Yorgan Yıkama
 • Halı & Kilim Overlok Yapımı

Şikâyet, İstek, Öneri

Halkalı halı yıkama firmamızın bünyesinde, tecrübe konusunda tam donanımlı ve sertifikalı ekiplerimiz daha sağlıklı bir hizmet sunabilme ilkesiyle hizmet vermektedir. Güler yüzlü ve güvenilir ekibimize, bu konuda güvenerek 7/24 çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Sıcak aile yuvanızda yaşayan her canlının sağlığını düşünerek, kimsenin iyi niyetini suistimal etmeden ve helal kazancına göz dikmeden temiz bir hizmet verme anlayışımızla, Halkalı halı yıkama olarak bizlere duyduğunuz güveni boşa çıkarmamak için gereken çabayı sarf ettiğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Halkalı halı yıkama şirketi olarak çalışma anlayışımız gereği, sizlerden gelen her türlü olumlu ve olumsuz geri bildirimlere açık olduğumuzu belirtiriz. Halkalı halı yıkama firmasına ulaşmak için sosyal medya hesaplarımızı ya da 0 212 801 80 85 / 0 553 425 85 77 numaralı çağrı merkezimizi kullanabilirsiniz.

Halı Modelleri

Her cins ve yapıdaki halıların yıkama işlemi, Halkalı halı yıkama profesyonel şirketimiz tarafından kusursuzca yapılmakta ve sizlere sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir.

 • Isparta halı
 • İpek halı
 • Nepal halı
 • Hereke halı
 • Ladik halı
 • Çin Halı
 • Yün Halı
 • Bünyan halı gibi kıymetli halılarınızın yıkama işlemi garantili, sigortalı ve kusursuz bir şekilde yapılmaktadır.

Çalışma Saatlerimiz:

09.00 / 22.00

Kurumsal ve bireysel tüm halı yıkama ihtiyaçlarınızda Halkalı halı yıkama fabrikasının deneyimli personelleri ve son sistem donanımları ile haftanın yedi gün yirmi dört saati size bir telefon kadar yakınız!. Halkalı ve İstanbul’un tüm bölgelerine ücretsiz Halkalı halı yıkama servis hizmetimiz ve ekonomik Halkalı halı yıkama fiyatları ile siz de hemen tanışmak istiyorsanız bize ulaşın: Halkalı halı yıkama fabrikası müşteri destek ve iletişim merkezi numaraları: 0 212 801 80 85 / 0 553 425 85 77

Halkalı Halı Yıkama fabrikamızdaki hizmetlerimiz aşağıda detaylandırılmıştır...

Halı yıkamada niteliğimiz;

Yıkama işleminde müşterilerin en önemli isteği, zamanında teslimatın yapılmasıdır. Halkalı halı yıkama firması olarak bunu bildiğimizden dolayı ilk olarak halılarınızı alırken ne zaman teslim edilmesini istediğinizi soruyoruz. Halkalı halı yıkama ücretsiz servisi ile mümkün olan en kısa sürede halılarınızı sizlere ulaştırarak, talep ettiğiniz hijyeni ve kaliteli kısa süre içinde sizlere sunuyoruz. En İyi Halkalı halı yıkama firması ile çalıştığınızı bilerek, herhangi bir tedirginlik duymadan halılarınızın yıkanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için Halkalı halı yıkama olarak fabrikamızla iletişime geçerek, halılarınızın adetini söyleyerek istediğiniz süre içinde teslim için uygun olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Nitelikli İşçilik

Halkalı halı yıkama firmamızda halı yıkama niteliklerimiz arasında, mümkün olan en iyi temizlik bulunuyor. Yani halılarınızda çıkmayacağını düşündüğünüz inatçı lekeler, Halkalı halı yıkama tarafından kısa sürede çıkarılıyor. Tedirgin olmadan, direkt olarak kullanmış olduğunuz profesyonel teknikler ile halılarınızın temizlenmesi mümkün olacak. Yıkama işlemi ile halınızı yıpratmanın en son sonuç olacağına emin olabilirsiniz. Gerek yapılan temizliğin neticesinde gerekse kullanılan ilaçların neticesinde böyle bir sorun ile karşı karşıya kalmayacağınıza emin olabilirsiniz.

Temizlik işlemine verilen önem kadar, kurutma işlemine de aynı önem verilmektedir. Kurutma işleminin özel fırınlarda yapılması sağlanarak, en iyi kurutmanın sağlanması mümkün kılınıyor. Fırınlarda halılarınızın nitelikli şekilde kurutulduğuna emin olabilirsiniz. Herhangi bir kokunun oluşumu, söz konusu olmayacağından rahatça halılarınızı kullanabileceksiniz.

Halılarınızı Nasıl Yıkıyoruz?

Halı yıkama talebinde bulunmadan önce "firmanız halıları nasıl yıkıyor?" gibi bir soru sorabilirsiniz. Halılarınızın tamamen temizleneceğine emin olup, yıkama işleminde sorun yaşanmayacağına dair sorularınızın cevaplanmasını sağlıyoruz. Sorunsuz şekilde temizlenen ve kurutulan halılarınız ile hizmetinden memnun kalacağınızın garantisini verebiliriz.

Halı Yıkama İşlemlerimiz;

Halıları Teslim Alma;
İlk olarak Halkalı halı yıkama firmamızdan talep ettiğiniz halı yıkama işlemi için evinizden halılarınızı teslim alıyoruz. Bizimle iletişime geçmeniz durumunda, en kısa sürede evinize gelerek temizlenecek olan halılarınızı sizden alıyoruz. Bunun için Halkalı halı yıkama şirketimizle iletişime geçmeniz durumunda hem kaç tane halının alınacağı hem de ne zaman teslim edileceği yönündeki sorularınızı sorabilirsiniz. Açık adresi vermeniz durumunda, Halkalı halı yıkama firması ekip üyelerimizin en kısa sürede gelip halıları alacağına emin olabilirsiniz.

Nitelikli Yıkama

Halkalı halı yıkama servis personelimiz tarafından ev ya da iş yeri adresinizden alınan halıların yıkama işlemi en modern şekilde ve büyük bir titizlik içerisinde yapılacak. Bunun için en iyi temizlik ürünlerinin, en iyi yıkama makinelerinin ve en iyi kurutma fırınlarının kullanıldığını bilmelisiniz. Piyasanın en kaliteli hizmetine ulaşıyor olmanızın, sunmuş olduğumuz hizmetin profesyonel oluşu ile yakından alakası vardır diyebiliriz. Bu alanda deneyimli olan kişilerin halılarınızı yıkama ve kurutma aşamasından geçirdiğini söyleyebiliriz. Yıkama işleminin tamamen profesyonel şekilde tüm adımlardan geçmesi önemlidir. Halkalı halı yıkama firmamızda bu süreç en iyi şekilde gerçekleştirilerek, memnun kalabileceğiniz şekilde halılarınızın temizlenir.

Profesyonel ve Hızlı Kurutma;

Yıkama işleminin tamamlanması, halınızda herhangi bir leke kalmaması durumunda tamamlanır. Sonrasında ise halınızın kurutma aşamasına geçmesi sağlanır. Bunun için özel fırınlar kullanıldığından, kurutma işleminin de en az yıkama kadar profesyonel şekilde tamamlanacak olduğunu söyleyebiliriz. Sorun yaşamadan kurutma işleminin tamamlanması ile halınızın paketlenmesi sağlanır. Kurumanın en iyi şekilde yapılması, nem ya da koku gibi sorunların oluşumunun önüne geçilmesi açısından önemlidir.

Ücretsiz Servisi İle Eve Teslim;

Halılarınızın kurutulma aşamasının ardından direkt olarak geçilen aşama, halıların paketlenme aşamasıdır. Yolda zarar görmemesi, herhangi bir kirlenmeye maruz kalmaması için özenle paketlenir. Sonucunda ise uygun bir zaman diliminde Halkalı halı yıkama servisi tarafından evinize teslim edilmesi sağlanır. Yıkama işleminin sorunsuz şekilde tamamlandığı halılarınızı, teslim aldığınız gün direkt evinizde kullanabilirsiniz.

Fiyatlarımız

Halkalı halı yıkama hizmetimiz, piyasadaki en uygun fiyatlarla sizie sunulmaktadır. Yıkama niteliğinden büyük ölçüde memnun kalacağınız Halkalı halı yıkama hizmetimiz için ücretlerin de büyük ölçüde sizi memnun edeceğini söyleyebiliriz. Temizlik ücretlerinin indirimli fiyatlar üzerinden olması, kısa süreli teslimat ile birleşince memnun kalacağınız bir işlemin gerçekleşmesi mümkün oluyor. Ücretler hakkında detaylı bilgi almanız için Halkalı halı yıkama olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ücretin belirlendiği kriterler üzerinden yetkili kişiler tarafından size en uygun fiyatlar verilecektir.

Ücret Kriterleri;

Halılarınızın ne kadar bir ücret ile yıkanacağı önemlidir. Halkalı halı yıkama fiyatları kapsamında araştırma yaparak, en uygun fiyatlarla hizmet verdiğimizi görebilirsiniz. Sunmuş olduğumuz fiyatlar dahilinde direkt olarak uygun fiyatta halılarınızın yıkanmasını sağlayabilirsiniz. Yıkamada ücretin belirlenmesinde kriterlerden biri halınızın büyüklüğüdür. Halkalı halı yıkama fabrikaları olarak halı temizleme fiyatları ücret belirlemesini halınızın sahip olduğu metrekareye göre yapmaktayız. Bunun için net bir tutar öğrenmek için ilk adımınız halınızın metrekaresini bize söylemek olacak. Sonrasında direkt olarak teslim tarihi hakkında bilgi alabilirsiniz. Halınızın türünü söylemeniz de bazı durumlarda ücret değişikliğine neden olacağından, söylemeniz faydalıdır.

Firmamızın Avantajları

Halı yıkamanın avantajlı olması, Halkalı halı yıkama firmamızın sunduğu nitelikli hizmete ucuz halı yıkama fiyatlarıyla ulaşıyor olmanız ile gözler önüne seriliyor. Hizmetin hem nitelikli olması hem de piyasadaki en uygun fiyatlı hizmet olması, halı yıkama ihtiyacı olan kişiler için çok büyük bir avantajdır. Bunun için dışında ise halı yıkamanın avantajını elde edebileceğiniz çok sayıda seçenek var. Örneğin halılarınızın tam manasıyla temizlenebileceği bizim gibi bir firmadan hizmet talep etmiş olduğunuzu bilmelisiniz. Bu şekilde çok daha hijyenik şeklide halılarınızın teslim edilmesini sağlamış olacaksınız. Halılarınızı profesyonel kişilerin yıkaması ile birlikte, tahmin ettiğinizden çok daha başarılı sonuçlar alındığını göreceksiniz. Halılar sürekli temas halinde olduğumuz ürünler olduğundan, temizliği önemlidir. Bu sebeple Halkalı halı yıkama firmamız ile elde edebileceğiniz avantajlardan yararlanmalısınız.

Dört Mevsim Avantajlı Temizlik

Hem sunulan avantajlardan yararlanmak hem de uygun fiyatlı şekilde halı yıkama ihtiyacınızı gidermek için Halkalı halı yıkama şirketimizle iletişime geçebilirsiniz. Benzersiz işçilikle yıkama uygulamalarımızdan faydalanmak üzere hizmet talep edebilirsiniz. Telefon: 0 212 801 80 85 / 0 553 425 85 77

Ayrıca Halkalı halı yıkama firmamızın uzun yıllara dayan profesyonel halı yıkama tecrübesi bulunmaktadır. Halkalı halı yıkama firması olarak, aynı zamanda resmi kuruluşlara ve özel şirketlere de profesyonel halı yıkama hizmeti sunuyoruz. Halkalı halı yıkama firmamızda halı yıkama işlemleri Avrupa'dan ithal edilen profesyonel ekipman ve halı yıkama makineleri ile yapılmaktadır. İstanbul halı yıkama fabrikaları arasında lider konumda yer alan Bakan Halı Yıkama fabrikalarının güvencesi ile Halkalı'da yetkili halı yıkama firmasıyız. Halkalı halı yıkama firmamız, halı yıkama alanında uzaman çalışanları ile her türlü halı modelinin yıkaması ve halıdaki lekelerin bertaraf edilmesi konusunda üstün becerilere sahip olan deneyimli personelleri istihdam etmektedir. Halkalı halı yıkama firmamız, kusursuz halı yıkama hizmetini garanti ederek, %100 müşteri memnuniyetini esas alarak halı yıkama işlemi gerçekleştirmektedir.

Evde Halı Temizliği

Halılar elektrikli süpürge veya süpürge kullanarak basit bir şekilde düzenli olarak temizlenmelidir. Halıyı, yapıldığı renk, doku ve malzemeye zarar verebilecek kimyasal maddelerle temizlemeniz tavsiye edilmez.

Her altı ayda bir, halınızı derinlemesine bir profesyonel yıkama işlemi yapan bir halı yıkama firmasına teslim etmenizi şiddetle öneriyoruz. Halınızı Halkalı halı yıkama firmamıza teslim etmeniz durumunda halınız ilk günkü canlılığını ve doğal parlaklığını geri kazanacaktır. Özel ürünlerimizle toz ve kir nedeniyle halınızın solmuş renklerini geri kazandıracağımızı garanti ediyoruz. Yıkama işlemi, halıya yeni bir görünüm kazandırır ve doğal yumuşaklığını geri verir. Tabii ki, yıkama işlemi halı renklerini korurken; türüne (el yapımı halı veya halı makinesi), halının dokusuna ve dokunduğu malzemeye göre uygulanır.

Halı su baskını geçirmişse, yıkama işlemi de normal halıya göre daha farklı olacaktır. Halkalı halı yıkama firmamız, tüm temizlik işlerini, en ileri yöntemler ve materyaller kullanarak gerçekleştirir ve iş sürecinin her aşamasında profesyonelliğe büyük önem verir. Yıkama işlemi, 4 adımlı yöntem kullanılarak; bir ilk gözden geçirme işleminden sonra gerçekleştirilir: çalkalama, yıkama, sıkma ve halı kurutma. Bu süreç, halınızın korunması için büyük dikkat ve sorumluluk ile gerçekleştirilmektedir.

Benzersiz hizmet sağlayan Halkalı halı yıkama fabrikamız ayrıca, el dokuma halıları, yerinde koltuk yıkama, stor perde yıkama ve zebra perde yıkama konusunda da uzmanlaşmıştır. Halkalı halı yıkama firmamızda birçok farklı halı modelleri ve yıkama işlemi %100 memnuniyet garantili olarak yapılmaktadır.

Halkalı halı yıkama fabrikamızda yıkamasını yaptığımız halı çeşitleri:

İran halıları

Parlak ve canlı renkler ile yüksek kaliteli malzemelerle dokunan el dokuması halıları. Bu halıların yıkanması ham maddelerini yakından tanımalarını gerektirir. Yıkama işlemlerimiz yıkamanın sonrası geri dönüşü olmayan hasarların oluşmasını engelleyen özel malzemelerle gerçekleştirilir. Yıkama işlemi kuru veya ıslak şekilde olabilmektedir. Islak temizleme işlemi; kir, kum ve tozu temizlemek ve sertleşmiş kirleri yumuşatmak için ılık suya ve yumuşak sabunlara daldırmak için özel ekipmanlarla birkaç kademeli çalkalama aşamasından oluşur. Halı daha sonra yumuşak suyla durulama, presleme ve fırçalama için özel ekipmanla temizlenir. Halkalı halı yıkama olarak ayrıca, halıyı güneşe maruz bırakmamak ve vakumlama yöntemi ile ayda bir kez halı temizliği yapılmasını da tavsiye ediyoruz.

Antik halılar

Anadolu halısı olarak da bilinen el dokuması; yün ya da ipekten yapılmış ve yüksek kaliteli ve benzersiz çift kenarlı dokuma tekniği ile bilinir. Bu tür halıların yılda bir kez profesyonel temizlik için veya tek başına indirilemeyen sert noktaların oluşması nedeniyle; sigortalı halı yıkama hizmeti sunan firmalara gönderilmesi tavsiye edilir. Halkalı halı yıkama firmamız, halıya ve liflerine zarar vermeyen özel malzemelerle temizlemektedir. Ayrıca halı haftada bir kez fırça veya yumuşak lifli süpürge veya orta boy elektrikli süpürgesiyle dairesel hareketlerle temizlenmelidir.

Afgan halıları

Eski geleneksel yöntemlerle el işi, pahalı, dayanıklı yün halılar. Geometrik şekiller ve sarı, kırmızı ve kahverengi tonları ile karakterize Buhara halıları da; her gün, yumuşak fırçalarla veya eğrelti orta boy emiş yöntemi ile nazikçe temizlenmelidirler. Ayrıca, her altı ayda bir, bunları değiştirmek ve pozisyonunu değiştirmek de tavsiye edilir. Halıların katlanmasına, güneşe maruz kalmasına, makinede yıkaması tavsiye edilmez. Ayrıca halıda leke bulunuyorsa yılda bir kez profesyonel yıkama için Halkalı halı yıkama firmamıza gönderilmelidir.

Shaggy halıları

Uzun, doğal veya sentetik liflerle temas kurmaktan hoşlanan modern, aranan ve pahalı olmayan halılar; halı kalitesi ve dayanıklılığı ile bilinmektedir. Bununla birlikte, halının uzun elyafı vakumlamayı zorlaştırır ve kiri biriktirmeye müsaittirler. Bu nedenle bu halı için özel bir elektrikli süpürge kullanılmalıdır. Ayrıca, halıyı halıya ve yumuşaklığına geri döndürmek ve düzgün bir şekilde temizlemek için; birkaç ayda bir profesyonel temizlemeye gönderilmelidir. Bu halı temizleme işleri, onların türü, rengi, yoğunluğu ve üzerlerindeki lekelerin şiddetine göre yapılmaktadır.

İp halıları

Bambu ve Hindistan cevizi lifinden yapılmış halılar çeşitli doğal tonlarda sağlanır. Bu nedenle dayanıklı olarak kabul edilir. Bu halıların profesyonel temizliği ıslak bir yöntemle yapılır. Aynı zamanda liflerine uygun özel malzemeler kullanır ve özellikle inatçı lekeleri çıkarır. Temizlik, su, deterjanla ıslatma, yüksek basınçlı yıkama, fırçalama, durulama, sıkma, halıyı kurutma gibi aşamalarda yapılır. Günlük yaşamda, halılar her iki tarafa da çevrilebilir.

Tüm Şubelerimize Tek Merkezden Ulaşın

İstanbul Avrupa yakasının en çok tercih ve tavsiye edilen halı yıkama fabrikası olan Halkalı halı yıkama firmamız, koltuk yıkama, stor perde ve zebra perde yıkama fabrikası; Atakent Halı Yıkama şubesi Küçükçekmece Halı Yıkama şubesi, İkitelli Halı Yıkama şubesi, Sefaköy Halı Yıkama şubesi, Bahçeşehir Halı Yıkama ve Başakşehir Halı Yıkama şubeleri ile siz değerli İstanbullu'ların hizmetindedir. Halkalı halı yıkama iletişim ve telefon numaraları şu şekildedir: 0 212 801 80 85 / 0 553 425 85 77

Halkalı halı yıkama adresKayaşehir 9. Bölge C 42 Blok Daire 3 Başakşehir İstanbul.

Yorumlar (0)

Yorum Yap

images

Başakşehir'de En İyi Halı Yıkama

Başakşehir ve Küçükçekmece'de en iyi halı yıkama olarak tavsiye edilmekten gurur duyuyoruz. Halılarınızı hijyenik bir şekilde yıkayarak, uzman ekibimizle en kaliteli hizmeti sunuyoruz. %100 memnuniyet garantisiyle, uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Bizi tercih ederek en iyi halı yıkama deneyimini yaşayabilirsiniz.

images

Uzman Ekip

Bakan Halı Yıkama olarak, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için uzman bir ekip ile çalışıyoruz. Ekip arkadaşlarımız, halıların türüne, leke durumuna ve boyutuna göre en uygun yıkama yöntemini belirleyebilecek kadar bilgi ve tecrübeye sahiptir.

images

Profesyonel Malzeme

Profesyonel malzemeler, kaliteli ve etkili bir temizlik işlemi için çok önemlidir. Halı yıkama gibi temizlik hizmetlerinde kullanılan malzemelerin kalitesi, temizliğin verimliliğini ve kalitesini doğrudan etkiler. Bu nedenle, Bakan Halı Yıkama olarak, müşterilerimize en iyi sonuçları elde etmek için en kaliteli ve profesyonel malzemeleri kullanıyoruz. Böylece müşterilerimize en iyi temizlik hizmetini sunabiliyor ve memnuniyetlerini sağlıyoruz.

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!