Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir Halı Yıkama firmamız, İstanbul’un gözde semtlerinden biri olan Bahçeşehir'de, Bahçeşehir halı yıkama markası ile temizlik konusunda titiz ve disiplinli çalışmayı ilke edinen, Bahçeşehir Halı Yıkama hizmetlerinde sürekli kendisini yenilemeye çalışan bir Bahçeşehir Halı Yıkama fabrikasıdır. Bahçeşehir Halı Yıkama, müşteri memnuniyetinin yanı sıra sizin halınıza en az sizin kadar önem veren ve güler yüzlü müşteri temsilcileri ve bünyesinde çalışan personeliyle ekip ruhuna inanarak sizlere daha sağlıklı ortam sunabilmek adına gece gündüz demeden çalışmaktadır. Bahçeşehir Halı Yıkama telefon numaralarımızdan dilediğiniz an bize ulaşabilirsiniz: 0 212 801 80 85 / 0 553 425 85 77

Aynı zamanda Bahçeşehir Halı Yıkama firması olarak; kilim, yolluk ve halılarınızı kapınızdan alıp kapınıza teslim eden ücretsiz bir servis anlayışımız da bulunmaktadır. Sizler de bu anlayışla en üst düzeyde bir temizlik hizmeti almak istiyorsanız, müşteri hizmetleri numaralarımızdan Bahçeşehir Halı Yıkama fabrikamıza günün her saatinde ulaşabilir ve ister bilgi ister randevu alabilirsiniz.

Siz de halılarınızın kapınızdan alınıp tertemiz yıkandıktan sonra makul bir fiyata kapınıza kadar getirilmesini istiyorsanız Bahçeşehir halı yıkama firmasını tercih edin!

Bahçeşehir Halı Yıkama

Bahçeşehir Halı Yıkama Hakkında;

Bahçeşehir Halı Yıkama firmamız kaliteyi ve farklılığı referans alarak halı yıkama konusunda sizlere en kaliteli ve samimi hizmeti verebilmek için kurulmuş olup modern makineler yardımıyla deneyimli ekipman ve sağlığa uygun temizlik ürünleriyle hizmet vermektedir.

Halı Yıkamanın Faydaları

-Sağlıklı ve ferah bir ortam oluşur.

-halınız tüm bakterilerden dezenfekte edilir.

-Halılarınızın ömrü mümkün oldukça uzar.

-Evinizin görünümü canlanır, kokusu tazelenir.

Ev ve ofislere kullanılan halılar, halı yıkama tesislerinde belirli periyotlarla yıkanmalıdır. Siz de Bahçeşehir Halı Yıkama fabrikasını tercih ederek profesyonel halı yıkama tesisimizde halılarınız pırıl pırıl olup güvenle sizlere teslim edilir.

Bahçeşehir Halı Yıkama; Halı Yıkamanın Önemi

Mayt adını verdiğimiz akarlar, gözle görülemeyen çok küçük çaplı canlılardır. Yaşamları için sıcaklı ve nem ideal koşullardır. Dökülen deri hücreleri, saç ve kepek gibi organik maddelerden beslenirler. Araştırmalara göre 1 gr mayt içinde 20 bine yakın akar bulunur. Bunlar zamanla toz haline geçerek solunum yolu ile vücuda alınır ve büyük alerjik sorunlar doğurur.

Bahçeşehir Halı Yıkama fabrikası gibi bir firmadan profesyonel hizmet almak işte bu noktada ön plana çıkmaktadır. Zira halı yıkama sırasında kullanılan kimyasallar, bu tür parazitlerin halının diplerinden dezenfekte edilmesini sağlar.

Günümüzde Bahçeşehir halı yıkama adı altında birçok farklı ve hijyenden uzak ortamlarda hizmet veren firmalar bulunmaktadır. Ne yazık ki, bunların çoğu amatör ortamlarda gerçekleştirilmektedir. Tabi ki bunu halı yıkama hizmeti olarak değerlendirmek mümkün olamaz. Halı yıkama yüksek tazyikli su özel kimyasallar kullanılarak yapılması gereken profesyonellik isteyen bir iştir.

Halıdaki Lekeleri Çıkarma Konusunda Profesyonel Tavsiyeler

Günlük hayatta başımıza gelen ve gelmesi muhtemel olan halı kazalarıyla ilgili sizler için birkaç örnek uygulama verelim istedik:

Meyve ve gıda maddeleri: ilgili bölgeye ılık su ile tampon yapınız.

Meyve suyu, reçel, şurup: Dökülen bölgeye ılık su ile tampon yapınız. Leke iz bırakırsa tiner veya perkloretilen kullanabilirsiniz.

Parfüm döküldüğünde: Hemen beyaz ispirto ile tamponlayınız.

Salça, sos, yağ, tereyağı: Tiner veya perkloretilen ile müdahale etmenize rağmen çıkmadıysa şampuanlayınız. Eğer iz kalırsa %5 oranında amonyak ilave edilmiş su ile tampon yapınız.

Tükenmez kalem: Perloretilen veya beyaz ispirto ile o bölgeyi siliniz.

Sigara yanıkları: halınızdaki sigara yanıklarından kurtulmak için yanık yerler üzerinde zımpara kağıdıyla dairesel hareketler yaparak kurtulmanız mümkün olacaktır.

Su: Emici bir bez yardımıyla halı üzerindeki suyu mümkün olduğu kadar alınız. Su dökülen yer tamamen kuruduktan sonra şampuan veya beyaz ispirto ile tampon yapınız.

Bahçeşehir Halı Yıkama Firmasından Halılarınızın Kaymaması İçin Alternatif Çözümler

Ev düzeni ve dekorasyonunda büyük öneme sahip olan halılar, diğer ev eşyalarını tamamlayan nitelikteki şık bir ev eşyasıdır. Günümüzde evlerin tabanı seramik ve laminant parke olarak yapıldığından dolayı, halılarınız şık durduğu kadar bu zeminler üzerinde ayn zamanda kaygan durmaktadır. Özellikle çocuk, yaşlı veya engelli bireylerin bulunduğu evlerde halı kaymalarına bağlı olarak ciddi kazalar yaşanmaktadır.

Çözüm:

Silikon

Yapı marketlerden temin ettiğiniz silikon tabanca ile ters çevirdiğiniz halınızın dört köşesine bir miktar silikon sıkın. Silikon kurumadan halıyı hemen zemine yapıştırın. Bu yöntem, halının kaymasını önleme açısından çok etkilidir fakat halının altını süpürmek veya halıyı kaydırmak istediğinizde büyük sorun teşkil etmektedir.

Çözüm:

Çift Taraflı Banlar

Son zamanlarda giderek popüler olan ve birçok alanda kullanılan çift taraflı banlar ile halılarınızı sabitleyebilirsiniz. Bunun için yine halınızı ters çevirin ve çok büyük olmayacak şekilde kesip hazırladığınız banları halıya belli aralıkla yapıştırın. Sonrasında halıyı zemine düzgünce yerleştirin.

Çözüm:

Halı Kaydırmazlar

Marketlerden kolaylıkla temin edebileceğiniz halı kaydırmaz ürünleri, halının altına yerleştirilerek halının kayması önlenmiş olur. Ancak şunu belirtelim ki, bu ürünü az miktarda kullanmak çözüm için yeterli gelmeyecektir. Bu nedenle halının hemen hemen tamamına yerleştirmelisiniz. Halı kaydırmazlar, diğer yöntemler kadar etkili değildir.

Yıkadığımız Bazı Hassas Halı Türleri

 • El dokuma halı yıkama
 • Antika halı yıkama
 • Step halı yıkama
 • İpek halı yıkama
 • Bambu halı yıkama vb.

Bahçeşehir Halı Yıkama; Farkımız Ayrıcalığımız

Bahçeşehir Halı Yıkama olarak; halı yıkama konusunda; tecrübelerimiz ışığında, kalite ve ilkelerimiz doğrultusunda müşterilerimize karşı saygılı davranma ve yıkaması yapılan halılarınızın uzun ömürlü kalmasını sağlama adına hizmet veren bir kuruluşuz. Yıllardır bize halılarını güvenerek teslim eden ve çevrelerine Bahçeşehir Halı Yıkama tavsiye konusunda bizi öneren tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

 • %100 Hijyen
 • Hijyenik Ortam ve Hizmet
 • Pratik Çözüm
 • Profesyonel Destek
 • Güvenilir ve Temiz Yıkama
 • Müşteri Memnuniyeti
 • Hızlı ve Ücretsiz Servis

Bahçeşehir Halı Yıkama; Şikâyet ve Geri Bildirim

Bahçeşehir Halı Yıkama olarak; insanlara daha hijyenik, sağlıklı ve ferah bir ortam sunabilmek için girdiğimiz halı yıkama sektöründe siz değerli müşterilerimizin tavsiyeleri, eleştirileri veya değerlendirmeleri ile hizmet anlayışımızı geliştirdik ve Bahçeşehir Halı Yıkama firmaları içerisinde en çok tercih edilen firmalar arasına girmeyi başardık. Dolayısıyla her türlü bildirimlerinizi bizlere sosyal medya ya da çağrı merkezi numaralarımız aracılığıyla çekinmeden iletebilirsiniz. Servis ekibimizle yaşadığınız herhangi bir sorun olduğunda da, Bahçeşehir Halı Yıkama firmamızın müşteri hizmetleri olan 0 212 801 80 85 / 0 553 425 85 77 numaralı hattımızdan rahatlıkla bizlere bildirebilirsiniz.

Bahçeşehir Halı Yıkama Hizmette Kalite

Halılarını hızlı, güvenli ve temiz yıkatmak ve bu işlemlerden memnun kalmak isteyen tüm müşterilerimize kaliteli hizmet anlayışımızı tanıtmaya çalışıyoruz. Halı yıkamada farkı yaşamak için bizi arayın ve farkı Bahçeşehir Halı Yıkama fabrikası ile yaşayın…

Bahçeşehir Halı Yıkama Çalışma Saatleri

Bahçeşehir Halı Yıkama şirketimizin halı yıkama ve ücretsiz servis çalışma saatleri şu şekildedir;

 • Hafta İçi: 09:00-18:00
 • Hafta Sonu: 10:00-16:00 olarak belirlenmiştir.

Bahçeşehir Halı Yıkama Fabrikasını Sosyal Medyada da Takip Edin!

Bahçeşehir Halı Yıkama firmamızın çalışma hizmetlerinin detayını sayfalarımızda bulunan fotoğraf ve videolarımızdan izleyebilir, iş yerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Halı temizliği konusunda tavsiyeleriniz var mı?

Kesinlikle günlük veya gün aşırı olarak halınızı süpürmeye dikkat edin. Süpürürken yüksek vakumlu makine kullanın ki, tabana çöken tozu, havı süpürge yardımıyla kısmen de olsa çekmiş olursunuz. Sileceğiniz zaman, merdiven altı ürünler kullanmayın ve pH derecesi çok düşük veya yüksek kimyasallardan uzak durun. Sadece halı yıkama için üretilen, halınıza parlaklık veren antibakteriyel ve sağlık açısından elverişli ürünler kullanmanızı tavsiye ederiz.

Silme işlemi bittikten sonra halınızın kötü koku yapmaması için halınızı iyice kurutun.

7/24 Hizmetinizdeyiz

Bahçeşehir Halı Yıkama, halı yıkama, evde koltuk yıkama ve stor/zebra perde yıkama hizmetleri ile Bahçeşehir'de en çok tavsiye edilen firma olarak hizmetinizdedir. Bize haftanın yedi günü telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Bahçeşehir Halı Yıkama ve temizlik firması olarak Başakşehir'in lokasyon olarak coğrafi konumuna oldukça hakim durumdayız. Bahçeşehir Halı Yıkama ücretsiz servisimiz ve halı yıkama konusunda deneyimli ustalarımızla siz değerli Bahçeşehirli ev hanımlarının hizmetindeyiz. Bahçeşehir halı yıkama fabrikaları arasında en çok tavsiye edilen firma olarak profesyonel halı yıkama, evde koltuk yıkama ve stor/zebra perde yıkama hizmetlerimizi en iyi kalitede sunuyoruz. Ev, iş yeri ve ticari alanlarınızın halı ve döşeme temizliği ya da zor halı lekeleri ile ilgili konularda detaylı bilgi için Bahçeşehir Halı Yıkama fabrikasının uzmanlarına danışın.

Bahçeşehir Halı Yıkama olarak; halı yıkama sektöründe dünyanın en son trendlerini takip eden Bahçeşehir Halı Yıkama firmamızda profesyonel ekipman sertifikalı, bilgili teknisyenlerle çalışmaktayız. Bahçeşehir Halı Yıkama ismi ile halı yıkama alanında kazandığımız 20 yıla yakın deneyimle İstanbul'un Avrupa yakasında şimdilik 6 şube ile hizmet veren Bahçeşehir Halı Yıkama firmamız, Başta Bahçeşehir olmak üzere İstanbul'da binlerce ailenin halısını hijyenik ortamda yıkayıp, aile bireylerinin sağlığını korumayı hedeflemektedir.

Bahçeşehir Halı Yıkama; Alanında Uzman Ekip

Bahçeşehir Halı Yıkama firmamızdaki servis teknisyenlerimiz en son teknoloji ile üretilen, insan sağlığını tehdit etmeyen ve tamamen organik temizlik ürünlerini kullanarak, sektördeki yeni trendlerle alakalı bilgi sahibi olmak için yılda en az 2 olmak üzere belirli aralıklarla daima eğitim alırlar.

Bahçeşehir Halı Yıkama müşteri hizmetlerimize ulaşan temizlikle ilgili talepleriniz Bahçeşehir Halı Yıkama fabrikamızın uzman halı ekspertizleri tarafından bütçenize en uygun şekilde değerlendirilir. Halınızın cinsine ve ebatına göre fiyat tespiti yapılıp, size kısa süre içerisinde fiyat, yıkama ve teslimat süresi ile alakalı detaylı bilgi verilir. 2018 yılında başladığımız Esenkent halı yıkama ve Ispartakule halı yıkama şubemiz ve Bahçeşehir Halı Yıkama şubemiz dışında ayrıca İstanbul Avrupa yakası halı yıkama şubelerimiz şunlardır:

HALI YIKAMA İŞLEMLERİ

1. Yıkama fabrikamıza gelen halılar yapılan ölçüm işleminin ardından modeline göre ayrılır.

2. Modeline göre ayrılan halılar toz alma işlemine tabi tutulur.

3. Tozdan arındırılan halılara leke kontrolü yapıldıktan sonra lekenin durumuna göre özel leke çıkarma işlemi uygulanan halılar, gözle görülemeyen mikro organizmalardan arındırılır.

4. Halılar imalatında kullanılan malzemeye göre yıkama işlemlerine tabi tutulur.
 a) - Tam otomatik makinayla
 b) - Kapalı sistem yıkama makinesinde
 c) - Narin halılar için elle uygulama yapılır.

5. Yıkama işlemi sona eren halılar rulo haline getirilerek tünel tipi sıkma makinesine konularak, yıkama esnasında hapsettiği suyu alınır.

6. Halılar kurutma makinasından yaklaşık olarak % 98 kuru çıkar ve tam kuruması için hava şartları uygunsa güneşli ortamda, değilse özel kurutma odalarımızda askılıklara asılır, 12 saat içerisinde de kuruma işlemi başarı ile gerçekleşir.

7. Tam olarakak kuruyan halıların büyük bir dikkatle yeniden leke kontrolü yapılır ve çıkmayan lekeler labratuarımızda özel işlemler uygulanarak çıkartılır.

8. Yenilik olarak alerjiye hassas olan müşterilerimiz için tüm halılar mite ve akarlardan temizlenir ve kabartılır. Son olarak parfümlenir ve paketlemesi yapılarak belirtilen gün ve saat diliminde Bahçeşehir Halı Yıkama servisi tarafından adrese servis edilir.

BAHÇEŞEHİR HALI YIKAMA: PROFESYONEL HALI YIKAMA UYGULAMASI

Evlerinizdeki kilim ve halılarınız fabrikamıza yıkanma işlemi yapılmak üzere ulaşmadan önce ortalama olarak 1 gr. halı tozunda yaklaşık olarak yüz milyona yakın mikrop ile tahmini olarak iki yüz elli bin mikroorganizma taşımaktadır.

Bahçeşehir Halı Yıkama: Derinlemesine yıkama işlemi uygulanmayan halı, üzerindeki mikroplardan arınmaz!.

Evde ya da iş yerlerinizde bulunan halı, kilim ve yolluklar tozu ve kiri üstünde toplar. Ev ortamında yapılan yüzeysel bir yıkama işlemi ile bertaraf edilemeyen kir, toz ve bakteriler, alerjik özellikli mikroorganizmalar, akarlar ile mite (mayt) halılarda saklanıp, saatler içerisinde üremeye başlar. Halınız; özel koşullarda ve doğru tekniklerle defenzekte edilerek yıkanmadığı sürece, derinlemesine yıkanıp, mikroplarından arınmaz. Bu da ev halında çeşitli hastalıklarla ve alerjik astıma neden olur.

Bahçeşehir Halı Yıkama Uyarıyor: Özensiz ve amatörce yıkanan halı, zarar görür!.

Ladik halısı, Isparta halısı, Hereke halısı, Bünyan halısı ve Avanos halısı gibi dünyaca ünlü el dokuması halılar, ipek ya da makina halıları, yanlış ve bilinçsizce yapılan yıkama sonucu hızla yıpranır.

Örnek olarak; elde ya da oto yıkama yerlerinde tazyikli suya maruz kalan halının tabanı ve düğüm yerleri zarar görür, yüzeyinde de kırılmalar meydana gelir. Aynı şekilde halının sert kıllı fırçalarla fırçalanması, dövülmesi de doğru bir işlem değildir.

Bahçeşehir Halı Yıkama ile halınızda kirden, mikroptan eser kalmaz

Bakan Halı Yıkama fabrikasının İstanbul Avrupa yakasında açtığı şubelerinin ilki olan Bahçeşehir Halı Yıkama fabrikasında yıkanacak tüm halılar, dokuma özellikleri, cins ve niteliklerine göre sınıflandırılır. Sırasıyla aşağıdaki belirtmiş olduğumuz işlemlere tabi tutularak barındırmış olduğu mikro organizmadan arındırılıp steril bir hal alır.

1. Toz Dolabı Aşaması

Halınız Toz Dolabı adı verdiğimiz özel bir makineden geçirilerek toz, kum ve diğer yabancı maddelerden temizlenir.

2. Leke kontrolü

Tozu alınan halılar leke kontrolü yapılır. Eğer halıda leke varsa halıya zarar vermeyen özel leke sökücüler uygulanır.

3. Otomatik bant sisteminde el değmeden halı yıkama

Halı; bu aşamada mikroorganizmalara karşı etkili ama tamamen organik halı yıkama fabrikamız için özel olarak üretilen şampuanlarla, özel fırçalar kullanılarak ön ve arka dönüşümlü olmak üzere hassas bir şekilde yıkanır. Varsa lekelere özel işlem uygulanır. Ardından halı, durulanır ve vakumlanır.

4. Santrifüj Aşaması

Bu aşamada santrifüj makinesinde modeline uygun devirde sıkılan halı, üzerindeki fazla sudan arındırılır.

Sıkma işlemi, halı rulo şekline getirilerek yapıldığı için halıda herhangi bir yırtılma ve yıpranma meydana gelmez.

5. Brülör sistemi ile ekspress kurutma

Uygulanan profesyonel ve başarılı bir halı yıkama ile sıkma işlemi sona eren halılar kurutma odasına alınıp, kuru ve sıcak hava üfleyen doğalgazlı brülör sistemiyle kurutulur. (Yaz mevsiminde doğal olarak güneş ışıgında kurutulur)

6. Halı germe ve ütüleme

Dokuma özelliği ya da ilmik (düğüm) sayılarındaki farklılık sebebiyle halıda meydana gelen çekmeler, germe ve ütüleme işlemiyle giderilir.

7. Kalite kontrol ve paketleme

Tıpkı ilk günkü canlılığına dönüp tertemiz olan halınız, kalite kontrol personelimizin uyguladığı son kontrollerden geçirildikten sonra süpürülüp yönüne göre taranır ve paketleme makinesinde paketlenir. Son işlem olarak servis aracımıza yüklenen halınız, zaman kaybetmeden sizin belirttiğiniz saatte adresinize teslim edilir.

Siz de, Bahçeşehir temizlik şirketi ve firmaları arasında en iyi halı yıkama firması olan Bahçeşehir Halı Yıkama fabrikamızın sunduğu benzersiz hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız, Bahçeşehir Halı Yıkama firmamızın müşteri hizmetlerinden randevu talep edebilirsiniz. Sizi de firmamızın ayrıcalıklı müşterileri arasına bekliyoruz...

Bahçeşehir Stor Perde Yıkama

Bahçeşehir Halı Yıkama firması olarak halı yıkama haricinde Bahçeşehir'de stor ve zebra perde yıkama hizmetlerimizle de siz değerli Bahçeşehir sakinlerine kolaylık sunuyoruz. Stor perdelerinizin yıkama işlemi için en son teknolojiye sahip Bahçeşehir stor perde yıkama tesisimizde perde yıkama için özel olarak üretilen donanım ve birinci kalite işçilik ile fabrikamızda her türlü stor ve zebra perde yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Bahçeşehir Koltuk Yıkama

Koltuk takımları ve oturma gruplarının ev ya da iş yerlerinde en çok kullanılan ve olmazsa olmaz eşyaların başında yer aldığını biliyoruz. Bu eşyalar gün içerisinde en çok temas edilen ve temasa bağlı olarak birçok bakteri ve mikrobu üzerinde olduğu gibi kumaşın derininde de saklamaktadır.

Sizin ve sevdiklerinizin sağlığınız için yerinde yani evde koltuk yıkama işleminin Bahçeşehir Halı Yıkama gibi profesyonel bir şirket tarafından hijyen kurallarına bağlı olarak yılda en az 4 sefer kesinlikle yıkanması gerekmektedir. Bilhassa içinde bulunduğumuz yaz ayına bağlı olarak aşırı sıcaklardan ötürü açık durması gereken camlardan evin içerisine giren toz ve partiküller, kanepe ve koltuklarınız en derin noktasına kadar yerleşmektedir.

%100 Leke Çıkarma

Buna bağlı olarak da yoğun kullanımdan ötürü meydana gelen kirler, koltuğunuza dökülen çay, kahve ya da meyve suyu lekeleri her ne kadar yüzeysel şekilde temizlenmiş olsa da, tüm bu bahsettiğimiz lekeler koltuklarınızın kumaşının derinlerine kadar ulaştığından dolayı yüzde yüz olarak temizlenememektedir.

Yani evde kullanılan koltuk yıkama makineleri ya da hazırladığınız deterjanlı su ve süngerle kanepe ve koltuklarınızı yüzeysel olarak silerek temizleyemezsiniz. Hele ki bir de ev ya da iş yerinizde sevimli küçük dostlarınız yani evcil hayvanlarınız yaşıyorsa, koltuklarınıza mutlaka profesyonel işlem yapılması gerekmektedir.

Bahçeşehir Halı Yıkama, Koltuk Yıkama İşlemini Nasıl Yapıyor?

Bahçeşehir Halı Yıkama müşteri hizmetlerimizi aramanızın ardından size verdiğimiz randevu sonrasında kararlaştırılan gün ve saatte koltuk yıkama ekibimiz adresinize gelir. Koltuklarınızın ve kanepelerinizin kumaşına uygun özel ve tamamen organik olan koltuk yıkama şampuanı, emiş gücü çok yüksek olan vakum makinemizin su püskürtme bölümüne yerleştirilir. Koltuk kumaşının üzeri kuru yer kalmayıncaya dek tamamıyla ıslatılır ve özellikle de koltuğun en fazla temas edilen noktaları özel koltuk yıkama fırçası ile yaklaşık 10 dakika kadar süre ile fırçalanarak vakum işlemi uygulanır. Vakum işleminin sonrasında geriye kalan leke ve kirler aynı şekilde özel leke sökücüler eşliğinde temizlenir ve yeniden vakumlama işlemi uygulanır.

30 Dakikada Koltuk Yıkama

Bahçeşehir Halı Yıkama elemanlarımızın yaklaşık 30 dakika kadar süren koltuk yıkama işlemi sonrasında mis gibi kokan ve yüzde yüz hijyen sağlanan koltuklarınızı yazın 1 saat, kışın ise 4 saat sonra yeniden kullanabilirsiniz. Siz de koltuk yıkama ihtiyaçlarınızda Bahçeşehir Halı Yıkama fabrikamızın koltuk yıkama servisini arayabilir, farkı ve kaliteyi hissedebilirsiniz. Bahçeşehir Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama için telefon: 0 212 801 80 85 / 0 553 425 85 77

BAHÇEŞEHİR HALI YIKAMA SERVİS BÖLGELERİMİZ:

 • Bahçeşehir 1. Kısım Halı Yıkama
 • Bahçeşehir 2. Kısım Halı Yıkama
 • Başak Halı Yıkama Halı Yıkama
 • Güvercintepe Halı Yıkama
 • Kayabaşı Halı Yıkama
 • Şahintepe Halı Yıkama
 • Şamlar Halı Yıkama
 • Ziya Gökalp Halı Yıkama
 • Ayazma Halı Yıkama
 • Boğazköy Halı Yıkama
 • Hoşdere Halı Yıkama
 • Metrokent Halı Yıkama
 • Onurkent Halı Yıkama
 • Ispartakule Halı Yıkama
 • Şelale Evleri Halı Yıkama
 • Şehri Bahçe Halı Yıkama
 • Vaditepe Halı Yıkama
 • İhlas Bizimevler Halı Yıkama
 • Doğa Parkı Evleri Halı Yıkama
 • Bahçeşehir Evleri Halı Yıkama
 • Banu Evleri Halı Yıkama
 • Manolya Evleri Halı Yıkama
 • HillPark Halı Yıkama
 • Terrace Hill Halı Yıkama
 • Başkaşehir Halı Yıkama
 • Armina Evleri Halı Yıkama
 • Eston Ardıçlı Göl Evleri Halı Yıkama
 • Estonşehir Halı Yıkama
 • Avrupa Konakları Halı Yıkama
 • Koza Evleri Halı Yıkama
 • City Court Halı Yıkama
 • Uphill Court Halı Yıkama
 • Fibaline Halı Yıkama
 • Spradon Halı Yıkama
 • Esenkent Halı Yıkama

Bahçeşehir Halı Yıkama Telefon: 0 212 801 80 85 / 0 553 425 85 77

Bahçeşehir Halı Yıkama Adres: Kayaşehir 9. Bölge C 42 Blok Daire 3 Başakşehir İstanbul.

Twitter üzerinden Bahçeşehir Halı Yıkama firmamızı takip edebilirsiniz. Ayrıca kurumsal halı yıkama ihtiyaçlarınızda da Bahçeşehir Halı Yıkama fabrikamızdan teklif alabilirsiniz. Bahçeşehir Halı Yıkama e-mail: info@bakanhaliyikama.com

Yorumlar (0)

Yorum Yap

images

Başakşehir'de En İyi Halı Yıkama

Başakşehir ve Küçükçekmece'de en iyi halı yıkama olarak tavsiye edilmekten gurur duyuyoruz. Halılarınızı hijyenik bir şekilde yıkayarak, uzman ekibimizle en kaliteli hizmeti sunuyoruz. %100 memnuniyet garantisiyle, uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Bizi tercih ederek en iyi halı yıkama deneyimini yaşayabilirsiniz.

images

Uzman Ekip

Bakan Halı Yıkama olarak, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için uzman bir ekip ile çalışıyoruz. Ekip arkadaşlarımız, halıların türüne, leke durumuna ve boyutuna göre en uygun yıkama yöntemini belirleyebilecek kadar bilgi ve tecrübeye sahiptir.

images

Profesyonel Malzeme

Profesyonel malzemeler, kaliteli ve etkili bir temizlik işlemi için çok önemlidir. Halı yıkama gibi temizlik hizmetlerinde kullanılan malzemelerin kalitesi, temizliğin verimliliğini ve kalitesini doğrudan etkiler. Bu nedenle, Bakan Halı Yıkama olarak, müşterilerimize en iyi sonuçları elde etmek için en kaliteli ve profesyonel malzemeleri kullanıyoruz. Böylece müşterilerimize en iyi temizlik hizmetini sunabiliyor ve memnuniyetlerini sağlıyoruz.

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!