Stor Perde Yıkama Firması

Stor Perde Yıkama Firması

Stor Perde Yıkama Firması

Stor perde yıkama hizmeti de veren Bakan Halı Yıkama olarak, stor perde temizliği ile ilgili tüm detayları sizin için derledik. Bir evin ya da iş yerinin temiz ve düzenli görünmesini sağlayan ufak fakat önemli bir detay perde temizliğidir. Mekanınızda aydınlık bir görüntü yaratmak için firmamız Bakan Halı Yıkama stor perde yıkama servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız aracılığıyla stor perde yıkama sizin için artık bir külfet olmaktan çıkacak. Bizlere ofisimize gelerek, internet adreslerimizden ya da 0212 801 80 85 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Perde Temizliği Nedir?

Bulunulan yer ve sahibi hakkında çok fazla şey söyleyen eşyalardan biri perdelerdir. Dışarısı ile içerisi arasında ince bir duvar olan perdeler iki taraftan da görünerek mekanın sahibi hakkında çok fazla fikir vermektedir. Bu yüzden seçilen perdenin biçimi, rengi ve temizliği bulunulan yer ile uyumlu olmalı ve çok göz yormamalıdır. Özellikle küçük odalarda açık renkli perdeler seçilerek daha ferah ve temiz bir görümün kazanmak mümkündür. Tarzınızı yansıtan perdelerin duvar rengiyle uyumlu olması da bulunduğunuz yeri daha şık ve rahat gösterecektir.

Stor Perde Yıkama Firması

Perde temizliği evlerde yapıldığında genellikle bulundukları yerden çıkarılıp çamaşır makinesine atılarak ya da elde yıkanarak gerçekleştirilmektedir. Fakat derinlemesine bir temizlik ve inatçı lekeleri çıkarabilmek için profesyonellerden yardım almak her zaman daha iyi bir seçenektir. Bu sayede perdenin sağlamlığı da korunmuş olmakta ve erken yıpranması önlenmektedir. Perdelerin düzenli olarak yıkanması da hijyen için olmazsa olmaz bir maddedir. Firmamızın stor perde yıkama hizmeti sayesinde perdeleriniz uzun yıllar boyunca yıpranmadan muhafaza edilebilmektedir. Stor perde yıkama hizmeti için haftanın 7 günü hizmetinizde olan firmamıza günün her saati ulaşabilirsiniz. Perdenizin temizliği kumaşına uygun olan yöntem ve malzemelerle yapılarak yıpranma en aza indirilmektedir.

Stor Perde Yıkama: Stor Perde Temizliği Nedir?

Stor perde, çoğunlukla evlerde görmeye alışık olduğumuz tül perdelere nazaran kullanımı çok daha kolay olan şık görünümlü bir üründür. Dayanaklığı da daha fazla olan stor perdeler, alüminyum bir boruya sarılmış kumaştan oluşmaktadır. Bu kumaşlar polyester ya da koton gibi pek çok çeşitten oluşabilmektedir. Ayrıca bu kumaşlar ışığı geçirmez şekilde üretilmektedir. Böylece mekânınızın içi dışarıdan hiçbir şekilde görünmemektedir. Zincirli ya da yaylı bir mekanizmadan oluşmaktadırlar. Bunun yanı sıra kullanılan kumaşlar makinelerinden geçirilerek sertleştirilmekte ve kırılmaları önlenmektedir. Stor perdeyi açıp kapamak için de boruya bağlı olan zinciri amaca göre yukarıya ya da aşağıya doğru çekmek gerekmektedir. Kullanılan mekanizma aynı olsa da kumaşların ve boyutların farklılığından dolayı tüm stor perdeler özgün görünmektedir. Stor perdeler hem iş yerlerinde hem de evlerde son zamanlarda oldukça çok tercih edilmektedir. Ayrıca stor perdeler, korniş ile takılabildiği gibi tavana ya da duvara monte edilerek de kullanılabilmektedir.

Stor perdelerin genişlik ve yükseklikleri takılacakları pencerelere göre değişse de genellikle 300 cm civarlarında olmaktadır. Sıklıkla zebra perdeler ile karıştırılan stor perdeler, tek parça olmaları ve biçimleriyle zebra perdelerden ayrılmaktadır. Stor perdeler aleve dayanıklı ve anti bakteriyeldir. Güneşe karşı da büyük bir korumaya sahiptir. Bu yüzden de ağırlıklı olarak toplantı salonları, ofisler ve yatak odalarında kullanılmaktadır. Yanmaz olduğundan mutfaklarda da sıklıkla tercih edilen pratik bir üründür.

Stor perdeler çoğunlukla bulundukları yerin aktifliğine göre kirlenme göstermektedir. Örneğin mutfakta bulunan stor perdeler; yemeklerin buharları, damlayan ya da sıçrayan ürünler ve tozlar yüzünden kirlenmektedir. Camların sıklıkla açılması da bu durumun önüne geçememektedir. Tam aksine bu durum perdelerin daha çok tozlanmasına ve özellikle kışın dışarıdaki yakıt dumanlarının perdeye sinmesine yol açmaktadır. Kirlenen perdelerin ise kısa sürede temizliğinin yapılması gerekmektedir. Çünkü üzerinde kir barındıran stor perdeler kötü görüntünün yanı sıra insan sağlığını da olumsuz etkilemektedir.

Stor Perde Yıkama Nasıl Yapılır?

Stor perde yıkama işlemini kendiniz gerçekleştirmek isteseniz bile çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Öncelikle perdenizin evdeki malzemelerle yıkanmaya uygun olup olmadığına bakmanız gerekmektedir. İpek ya da daha farklı ve özel kumaşlardan oluşan perdeler kesinlikle evde yıkanmamalıdır. Ayrıca unutulmamalıdır ki stor perdelerin temizliği daha farklı şampuanlarla yapılmalıdır. Ayrıca perdenizi evdeki çamaşır makinesine atmamanız gerekmektedir. Evde yapılacak işlem elde gerçekleştirilmelidir. Bunun yanı sıra stor perde yıkama işlemini 6 ayda bir yaptırmanız gerekmektedir. Bu sürenin uzaması hijyenin kaybolmasına yol açmakta ve perdenin renginin değişmesine yol açabilmektedir. Perdenin bulunduğu yerdeki kirlenme oranına göre de 6 aydan önce de temizliği yapılabilmektedir. Bunun için en etkin ve zahmetsiz yol alanında uzman Başakşehir stor perde yıkama ekibine başvurmaktır.

Stor perdelerin temizliği, yapılarından dolayı büyük bir titizlikle gerçekleştirilmelidir. İşinde uzman, eğitimli çalışanlarımız sayesinde stor perde yıkama işleminiz sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Tek parçadan oluşan stor perdeleri evlerdeki çamaşır makinelerinde yıkamak doğru olmayacağından bizlere günün her saati kolaylıkla ulaşabilirsiniz.  Perdeniz için en uygun temizlik tarafımızca belirlenmektedir. Bu yüzden profesyonel bir ekipten hizmet almak ürününüzün ömrünü uzatmak için gereklidir.

En Uygun Fiyat Garantisi

En uygun fiyatlarıyla stor perde yıkama hizmeti sunan Başakşehir Halı Yıkama firmamız son teknoloji yıkama makineleri kullanmaktadır. Evlere, otellere, ofislere, kamu kuruluşları ve camiler dahil her yere hizmetimiz bulunmaktadır. Hizmetlerimize uygun ödeme seçenekleri ve piyasayı takip eden uygun fiyat aralıklarıyla ulaşabilmeniz mümkündür. Firmamıza telefon numaramız ile ya da diğer iletişim adreslerimizden; yazarak, ziyaret ederek ya da arayarak bilgi alabilirsiniz. Tüm sorularınız için haftanın her günü hizmetinizdeyiz. Hizmet almaya karar verdiğiniz takdirde de tüm işlem ve hazırlık kolayca ve kısa sürede halledilmektedir. Ürünü siz getirebileceğiniz gibi bizler de vereceğiniz adrese gelip alabilmekteyiz. Firmamız sayesinde sizler için stor perde yıkamak zahmetsiz, ekonomik ve kolay olacaktır. Kaliteli malzeme ve son teknolojik makinelerle yıkanan perdeleriniz, işlemin ardından hijyenik bir şekilde paketlenmekte ve sizlere ulaştırılmaktadır.

Benzersiz stor perde yıkama hizmetlerimizle hemen tanışmak için bizi arayabilirsiniz. Telefon numaralarımız: 0 212 801 80 85 / 0 553 425 85 77

Dilerseniz bizi Facebook'ta da takip edebilirsiniz.

Yorumlar (0)

Yorum Yap

images

Başakşehir'de En İyi Halı Yıkama

Başakşehir ve Küçükçekmece'de en iyi halı yıkama olarak tavsiye edilmekten gurur duyuyoruz. Halılarınızı hijyenik bir şekilde yıkayarak, uzman ekibimizle en kaliteli hizmeti sunuyoruz. %100 memnuniyet garantisiyle, uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Bizi tercih ederek en iyi halı yıkama deneyimini yaşayabilirsiniz.

images

Uzman Ekip

Bakan Halı Yıkama olarak, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için uzman bir ekip ile çalışıyoruz. Ekip arkadaşlarımız, halıların türüne, leke durumuna ve boyutuna göre en uygun yıkama yöntemini belirleyebilecek kadar bilgi ve tecrübeye sahiptir.

images

Profesyonel Malzeme

Profesyonel malzemeler, kaliteli ve etkili bir temizlik işlemi için çok önemlidir. Halı yıkama gibi temizlik hizmetlerinde kullanılan malzemelerin kalitesi, temizliğin verimliliğini ve kalitesini doğrudan etkiler. Bu nedenle, Bakan Halı Yıkama olarak, müşterilerimize en iyi sonuçları elde etmek için en kaliteli ve profesyonel malzemeleri kullanıyoruz. Böylece müşterilerimize en iyi temizlik hizmetini sunabiliyor ve memnuniyetlerini sağlıyoruz.

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!