Bayram Şekeri Gibi Halı Yıkama Kampanyası

Bayram Şekeri Gibi Halı Yıkama Kampanyası

Başakşehir Halı Yıkama ve Bahçeşehir Halı Yıkama bünyesinde, Bakan Halı Yıkama garantisi ile Ramazan Bayramı'na özel halı yıkama kampanyamız başladı. Bakan Halı Yıkama fabrikalarının her yıl geleneksel hale getirdiği bayrama özel halı yıkama kampanyaları bu yıl da ev hanımlarının yüzünü güldürecek. Bakan Halı Yıkama fabrikasına bağlı Başakşehir Halı YıkamaBahçeşehir Halı YıkamaHalkalı Halı YıkamaAtakent Halı YıkamaKüçükçekmece Halı YıkamaSefaköy Halı Yıkamaİkitelli Halı Yıkama ve Kayaşehir Halı Yıkama fabrikaları şubelerinde geçerli olan inanılmaz halı yıkama fiyatlarının şok rakamlarla sunulduğu bayram kampanyamız başladı.

Bakan halı yıkama telefon numaralarından bize ulaşarak yoğunluktan etkilenmeden halı yıkama kampanyamızdan yararlanmak için bize 0 212 801 80 85 / 0 553 425 85 77 numaralarımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Halı yıkama talebinizin müşteri temsilcimize ulaşmasının ardından sizin belirteceğiniz saate göre ücretsiz servisimiz halılarınızı adresinizden alacak olup, yıkama işleminin ardından maksimum beş gün içerisinde aynı şekilde ücretsiz olarak halınız adresinize ilk günkü haline dönmüş olarak teslim edilecektir.

Bakan Halı Yıkama fabrikası bünyesinde faaliyet gösteren şubelerimizin bayrama özel halı yıkama fiyatları ayrıntılı fiyat listesi: Başakşehir Halı Yıkama fiyatları, Bahçeşehir Halı Yıkama fiyatları, Halkalı Halı Yıkama fiyatları, Atakent Halı Yıkama fiyatları, Küçükçekmece Halı Yıkama fiyatları, Sefaköy Halı Yıkama fiyatları, İkitelli Halı Yıkama fiyatları ve Kayaşehir Halı Yıkama fiyatları, kotluk yıkama fiyatları, stor perde yıkama, zebra perde yıkama ve diğer hizmetlerimizin fiyatları aşağıdaki gibidir:

BAKAN HALI YIKAMA FİYATLARI:

Halı Yıkama Fiyatları

HİZMET CİNSİ

FİYATI

MAKİNE HALISI YIKAMA:

5 TL/m2

HALIFLEX  YIKAMA:

5 TL/m2

MAKİNE YÜN HALISI:

6 TL/m2

AKRİLİK HALI YIKAMA:

6  TL/m2

MAKİNE NEPAL HALI:

6 TL /m2

SHAGGY HALI YIKAMA:

6 TL/m2

SİMLİ,BEYAZ,OYMALI:

6 TL /m2

DOKUMA SHAGGY HALI:

10 TL/m2

EL DOKUMA YEREL HALI:

10 TL/m2

EL DOKUMA NEPAL HALI:           

10 TL/m2

ÇİN HALISI YIKAMA:

15 TL/m2

İPEK HALI YIKAMA:

20 TL/m2

KOLTUK TAKIMI YIKAMA:

130 TL

ÇEKYAT YIKAMA:

50 TL

BATTANİYE YIKAMA:

30 TL

YORGAN YIKAMA:

30 TL

STOR PERDE YIKAMA:

8 TL/ m2

OVERLOK:

5  TL/m2

Başakşehir Halı Yıkama, Bakan Halı Yıkama Fabrikası, hayırlı bayramlar diler...

Bakan Halı Yıkama Fabrikası: Halı, Koltuk, Stor-Zebra Perde Yıkama
Telefon: 0 212 801 80 85 /  553 425 85 77
Şubelerimiz ve Hizmet Bölgelerimiz: Başakşehir, Bahçehir, Kayaşehir, Küçükçekmece, İkitelli, Halkalı, Sefaköy, Atakent ve Esenkent.

Detaylı bilgi: http://www.bakanhaliyikama.com
Başakşehir ve Bahçeşehirli ev hanımları tarafından Başakşehir Halı Yıkama olarak en çok tavsiye edilen halı yıkama firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Web Tasarım