Başakşehir yeni bir halı yıkama fabrikası ile tanışıyor

Başakşehir yeni bir halı yıkama fabrikası ile tanışıyor

Başakşehir halı yıkama, halı yıkama sektöründe 20 yılı aşkın geçmişe sahip Bakan Halı Yıkama firmasının iştiraki olan Başakşehir halı yıkama şubesi ile profesyonel ve anti-bakteriyel temizlik hizmetlerini en uygun fiyatları ile sunuyor. Başakşehir'de halı yıkama kavramını değiştiren firmamız, halı yıkama ihtiyaçlarına sunduğu ekonomik çözümler ile adeta ezber bozuyor. Başakşehir halı yıkama fabrikasını diğer firmalardan farklı kılan birçok özellik bulunuyor. Bu özelliklerin en çok dikkat çekeni fabrikamızın sunduğu bütçe dostu Başakşehir halı yıkama fiyatları olurken, en can alıcı özelliğimiz ise halı yıkama firmaları tarafından merdiven altı olarak adlandırılan halı yıkamacılardan olmamamızdır.

Başakşehir halı yıkama; 20 yıldır ülke ekonomisine sağladığı katkılarla ve halı yıkama fabrikaları bünyelerinde sağladığı istihdamla resmi olarak halı yıkama, stor perde yıkama, zebra perde yıkama ve yerinde koltuk yıkama hizmetlerini ev ve iş yerlerine titizlikle ve itina ile uygulayan bir halı yıkama firmasıdır. Başakşehir halı yıkama firmamızdan aldığınız hizmetten en ufak bir memnuniyetsizlik duymanız durumunda size o hizmeti ücretsiz olarak tekrarlıyoruz.

Başakşehir halı yıkama ve diğer halı yıkama şubelerimizde de halı yıkama konusunda engin ve rakipsiz bir tecrübemiz bulunuyor. Bakan Halı Yıkama firmamız 20 yıl önce faaliyete başladığında ülkemiz henüz profesyonel ve tam donanımlı halı yıkama fabrikaları ile tanışmamıştı. Halı yıkama sektöründe her yıl açtığı şubeleri ile an itibariyle İstanbul Avrupa yakasının en iyi halı yıkama fabrikası olan Bakan Halı Yıkama, tüm şubelerinde olduğu gibi Başakşehir halı yıkama fabrikası ile siz değerli Başakşehir sakinlerine temizlik konusunda rahatlık ve hijyeni bir arada sunuyor.

İlk olarak profesyonel halı yıkama yaparak adım attığımız sektörde, zamanla oluşan talepler doğrultusunda ürün yelpazemize halı yıkamanın dışında koltuk yıkama, yatak-yorgan yıkama ve son yıllarda yaygınlaşan stor-zebra perdelerin yıkama ve bakım hizmetlerini de ekleyerek müşterilerimizin ev ve iş yeri temizliğinde en tok tavsiye ettiği bir temizlik şirketi olduk.

Sektörümüzdeki 20 yıllık birikimimizi Dünyada ve Türkiye'de gelişen temizlik teknolojileri ile daha da güçlendirip, önceki yıllarda yaklaşık 10 güne varan halı yıkama işlemlerini neredeyse 2 güne kadar indirerek, halı yıkama hizmeti sunduğumuz müşterilerimizi hem şaşırttık hem de yüzünü güldürdük. Halı yıkama ve sunduğumuz tüm hizmetlerimizde zamana karşı verdiğimiz mücadelede daima "önce insan sağlığı", sonra "müşteri memnuniyeti" dedik. Bakan Halı Yıkama'nın diğer halı yıkama fabrikalarından açık ara önde olmasını sağlayan yegane sebeplerin daima bilinci ile hareket ederek, müşteri kazanmadan paranın hiçbir şekilde kazanılamayacağını öğrendik. Başakşehir Halı Yıkama fabrikası olarak Başakşehir haricinde ayrıca şu bölgelerdeki halı yıkama şubelerimizde de aynı felsefe ile hareket etmekteyiz:

  • Küçükçekmece Halı Yıkama
  • Bahçeşehir Halı Yıkama
  • Esenkent Halı Yıkama
  • Kayaşehir Halı Yıkama
  • İkitelli Halı Yıkama
  • Halkalı Halı Yıkama
  • Atakent Halı Yıkama
  • Sefaköy Halı Yıkama

Başakşehir Halı Yıkama: Koltuk Yıkama

Temizlik sektöründe ekonomik fiyatları ile ev hanımlarının vazgeçilmez halı yıkama firması olan Başakşehir halı yıkama, İstanbul’da Avrupa yakası halı yıkama hizmetleri dışında evde koltuk yıkama bir diğer adı ile de yerinde koltuk yıkama hizmeti ile öncü olan bir temizlik şirketidir. Başakşehir halı yıkama firmamızın hizmeti olan Başakşehir yerinde koltuk yıkama hizmeti ile evde, yerinde yatak yıkama, yerinde koltuk yıkama, kanepe ve oturma grubu yıkama yapmaktayız. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda koltuk yıkama ihtiyaçlarında herhangi bir zaman dilimi gözetmeksizin tamamen sizin belirleyeceğiniz ve size en uygun olan zamana göre esnek çalışma saatleri ile hizmet sağlıyoruz. Size ya da ev halkına herhangi bir rahatsızlık vermeden, son derece sessiz ve modern cihazlarımız sayesinde koltuk yıkama ihtiyaçlarınızı koltuklarınızı yerinden oynatmadan 30 dakika gibi kısa bir süre içerisinde gideriyoruz.

Başakşehir halı yıkama fabrikası ayrıcalığı ile sunmuş olduğumuz hizmet yelpazemizde daima en uygun fiyatları ile hareket ederken, tüm hizmetlerimizi de %100 memnuniyet garantisi ile sunuyoruz. Başakşehir halı yıkama firmamızın deneyimli ustaları, yerinde koltuk yıkama işlemi esnasında koltuklarınızın kumaşlarında oluşan inatçı lekeleri dakikalar içerisinde ve koltuklarınıza hiçbir zarar vermeden çıkartmaktadır. Günlük olarak kullanılan koltuklarda oluşan başlıca lekeler örnek olarak şeker, çikolata lekesi, meyve suyu lekesi, kahve, çay, kola, pas, yemek, kireç, mum, kalem, boya, ve ruj lekesi gibi çıkartılması güç olan inatçı birçok lekeyi, özel karışımlı ilaçlarımız ve yüksek emiş gücüne sahip koltuk yıkama makinelerimiz sayesinde dakikalar içerisinde yok ediyoruz.

Başakşehir Halı Yıkama: Stor Perde Yıkama ve Zebra Perde Yıkama

Başakşehir halı yıkama firmamızın ürün yelpazesinde yer alan bir diğer hizmetimiz ise zebra perde yıkama ve stor perde yıkama uygulamasıdır. Fabrikamızın ücretsiz perde yıkama servisi ve aynı şekilde ücretsiz stor perde montajı ve zebra perde montajı ile Başakşehir'de stor perde yıkama ihtiyaçlarınızda hijyen ve kaliteyi bir arada sunuyoruz. Perde yıkama uygulamamız ile Başakşehir'de stor perde yıkama fabrikası aracılığı ile stor ve zebra perdelerinizi güvenli ve ekonomik bir şekilde yıkatabilirsiniz. Başakşehir halı yıkama fabrikası olarak sağladığımız ekonomik stor perde yıkama fiyatları ile perdeleriniz ilk günkü haline dönüyor. Siz de Bakan Halı Yıkama garantisi ile Başakşehir'de stor perde yıkama ve zebra perde yıkama hizmetlerimizi en iyi fiyatları ile denemek istiyorsanız Başakşehir halı yıkama firması olarak bize aşağıdaki numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Aynı zamanda Başakşehir halı yıkama fabrikası olarak halı yıkama, koltuk yıkama ve stor perde yıkama hizmetlerimizi kurumsal firmalara ve iş yerlerine de sunmaktayız. Başakşehir'de halı yıkama ve diğer tüm temizlikle alakalı ihtiyaçlarınızda Başakşehir Halı Yıkama fabrikası daima yanınızda. Başakşehir'de halı yıkama ve diğer temizlik ihtiyaçlarınızda bize günün yirmi dört saati 0 212 801 80 85 / 0 553 425 85 77 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz. Başakşehir halıyıkama ve koltuk yıkama fabrikası size en iyi halı yıkama hizmetini garanti etmektedir.
Başakşehir ve Bahçeşehirli ev hanımları tarafından Başakşehir Halı Yıkama olarak en çok tavsiye edilen halı yıkama firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Web Tasarım