Başakşehir halı yıkama, halı ve koltuk yıkama fiyatlarını indirdi

Başakşehir halı yıkama, halı ve koltuk yıkama fiyatlarını indirdi

Başakşehir halı yıkama firması olarak bölgemiz olan Başakşehir'de kalite ile güvenin en iyi adresi olmak ve müşterilerimize çok daha iyi bir hizmet sunabilmek için gereken çalışma ve yatırımlarına devam ederken, halı yıkama fiyatları ile de diğer rakiplerimize açık ara fark atmaktayız. Başakşehir halı yıkama fabrikası halı yıkama ve temizlikte en iyi halı yıkama firması olmak ve en kaliteli hizmet vermeyi sözde değil özde olarak kanıtlıyor. Başakşehir sakinlerinin halı yıkama ihtiyaçlarında en iyi hizmeti alabilmesi konusunda deneyimli personeli ile siz değerli Başakşehirli müşterilerimize 7/24 kesintisiz hizmet vermekteyiz.

BAŞAKŞEHİR HALI YIKAMA

Başakşehir’de halı yıkama ve temizlik sektöründe Başakşehir halı yıkama fabrikası olarak müşterilerimizin memnuniyetlerini ön planda tutarak elimizden gelenin en iyisini sunmaya çalışmaktayız. Firmamız günümüzün gerektirdiği müşterilerimizin görmek ve almak istediği hizmeti verebilmek için günümüz teknolojilerini yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize ulaştırmaya çalışmaktadır.

BAŞLANGIÇ OLARAK

* Servis araçları ile toplandıkları yerden alınan halılar, halı yıkama fabrikası, halı yıkama yeri, halı yıkama atölyesi vb isimlerle adlandırılan halı yıkama işletmelerine getirilir.

* Araçtan indirme esnasında el dokuma, yün, ipek vb gibi yöresel özelliklere sahip, farklı iplik ve boya kullanılarak yapılmış nitelikteki halılar ile overlok yapılacak halılar ayıklanarak başka başka bölgelere istiflenir.

* Bunun nedeni bu tür halıların yıkama tekniğinin diğer halılardan farklı oluşudur.

* Birbirinden ayrıştırma işlemi gerçekleştikten sonra uygulama farklılıkları ile aşağıdaki şekilde gerçekleştirilir.

HALI YIKAMA , DURULAMA SIKMA VE KURUTMA İŞLEMİ

Birinci etken olarak yıkamada üstün kaliteye ulaşmak için olmazsa olmaz olan doğru temizlik maddesi seçimi ile halılarınızın yıkamaya alınması. Yıkamadan sonra deterjanlardan arındırılana kadar durulanması ile halılarınız sıkma makinasına alınarak dakikada 1400 devir ile sıkma işlemi yapılır. Bu işlem kesinlikle yapılması gereken en önemli unsurdur. Çünkü halınız ne kadar temiz yıkanırsa yıkansın durulama işlemi sonunda su lekesi ve üzerlerinde hav kalmaması için sıkma işlemi yapılmalıdır. Örneğin elde yıkadığınız halıların saçaklarında oluşan leke tamamen su lekesidir. Sıkma işlemi sonunda %90-95 oranında kuruyan halılarınız nemli olarak özel olarak hazırlanan askı tezgâhlarında arka yüzeyi güneş görecek şekilde, renklerin güneşten dolayı solmaması için, kurumaya bırakılır.

KALİTE KONTROL VE PAKETLEME

Kurumuş olan halılarınız özel tezgâh üzerinde kalite kontrol personeli tarafından denetlenir, eğer herhangi bir sorun var ise tekrar yıkama işlemi uygulanır. Kontrol işleminde herhangi bir sorun olmaz ise kontrol işleminden sonra halılarınız tozlanmaması ve taşıma esnasında zarar görmemesi için özel halı poşetleri ile paketlenir ve semtlere göre sınıflandırılarak görevli personel tarafından servis aracımıza yüklenir.

TESLİMAT

Teslimat yapılacağı gün Başakşehir halı yıkama firmamızın personeli sizi arayıp teslimat hakkında bilgi verir. Servis personeli tarafından sizlere teslim edilen halılarınız hakkında herhangi bir şikâyetiniz olması durumunda iki gün içerisinde Başakşehir halı yıkama firmamızı arayarak şikâyetinizi bildirebilirsiniz. Eğer halılarınız üzerinde firmamız tarafından kaynaklı bir sorun var ise gereken her şey memnuniyetiniz açısından firmamız tarafından yapılacaktır.

BAŞAKŞEHİR HALI YIKAMA HİZMETİ: YERİNDE KOLTUK YIKAMA

Başakşehir halı yıkama fabrikası olarak siz değerli Başakşehir sakinlerine yerinde koltuk yıkama konusunda ekonomik çözümler sunmaktayız. Başakşehir halı yıkama ve koltuk yıkama firması olarak diğer koltuk ve halı yıkama firmaları dışında çok daha profesyonel bir ekiple hizmet sunuyoruz. Bunun yanı sıra köpüklü koltuk yıkama uygulamalarını kullanarak koltuklarınızı derinlemesine yıkamaya devam ediyoruz. Başakşehir yerinde koltuk yıkama firması olarak koltuklarınızın kumaşında yer alan tüm leke ve kirler özel makineler ile köpüklü yıkama metodu ile birlikte kumaşın yüzeyine herhangi bir zarar verilmeden yıkanır. Başakşehir halı yıkama fabrikası ve Başakşehir koltuk yıkama firması olarak buharlı makinelerin aşırı olarak buhar ve ısı yayması ile koltuklarınızın deforme olmasına neden olacağı için köpüklü makineleri tercih ediyoruz. Ayrıca uygun devirde çalışan makineler ile koltuk lekelerinizi derinlemesine temizliyor ve ilk gün ki parlaklığına ulaştırıyoruz.

Başakşehir halı yıkama firması olarak halı yıkama hizmetlerinde olduğu gibi halı yıkama dışında koltuk, stor perde ve daha farklı yıkama hizmetlerinde de kaliteli bir şekilde işlem gerçekleştiriyoruz. Başakşehir yerinde koltuk yıkama firmamızdan en iyi hizmeti alabilir ya da koltuklarınızı firmamıza götürerek de yıkayabiliriz. Ayrıca %100 bitkisel şampuanlar ile birlikte kısa bir sürede kullanıma hazır hale gelen koltuklarınızın yanında diğer ev eşyalarınızın da yıkama işlemlerini gerçekleştirerek memnuniyetinizi sağlıyoruz.

Koltuk yıkama aslında ihmale gelmemelidir ve bu işi yapmak tam anlamıyla uzman kişilere düşmektedir. Günümüz teknolojilerinden yararlanan ve tam otomatik makineler ile sunulan Koltuk Yıkama hizmetleri amacına uygun bir şekilde yapılmalıdır. Derinlemesine temizlik sağlayabilen makineler ile koltuklarınız kısa bir sürede tekrar kullanıma hazır hale gelir. Firmamızca kullandığımız yıkama şampuanları da ürünlerinizi yıpratmayan özelliktedir ve lekeleri çıkarmak için kullanılan öncü markalar arasındadır. Mikropları yok etmek adına tüm dezenfekte işlemleri için farklı sistemler kullanıyor ve günümüz teknolojilerini sizlerle buluşturuyoruz. Derinlemesine temizlik ve kaliteli bir hizmet için Başakşehir halı yıkama ya da Başakşehir koltuk yıkama firmamızla iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Başakşehir halı yıkama olarak sizin belirtmiş olduğunuz gün ve saatte adresinize gelip koltuklarınızı yıkıyoruz. Uzman ve başarılı kadromuz tarafından yıkanan koltuklarınız 1 saat kuruma süresinin ardından kullanılabilir hale gelmektedir. Firmamıza ulaşarak diğer yıkama hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir ve her türlü yıkama hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sizler için sunduğumuz hizmet ile alanında öncü firmalar arasında yer alıyor ve 7/24 hizmet vermeye devam ediyoruz. Koltuklarınızı son sistem makinelerle yıkayarak bakteri ve virüs oluşumlarına karşı bakımlı hale getiriyoruz. Koltuk yıkama sektöründe başarılı bir şekilde çalışan ve bilgili olan personellerimizle beraber uzun süredir sektörde öncülük yapan ve güçlü bir firma olan Başakşehir koltuk yıkama firmamız, en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisindedir. Tecrübelerini bilgiyle bütünleştiren ve kendini sürekli geliştiren firmamız ile iletişime geçerek koltuklarınızın sağlığınızı olumsuz yönde etkilemesini engelleyebilir ve daha uzun süreli kullanabilirsiniz. Tüm işlerde olduğu gibi koltuk yıkama konusunda da sizlere en kaliteli hizmeti veriyor ve son sistem makineler ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Başakşehir halı yıkama fabrikası olarak halı ve koltuk yıkama ihtiyaçlarınızda bizleri tercih ettikten sonra profesyonel ekiplerimizce evinizden alınan halı ya da koltuklarınız hızlı ve detaylı bir şekilde temizlenir ve tarafınıza sunulur. Sizler de tertemiz koltuklarınızı kullanırken mutlu olacak ve memnuniyetinizi dile getirebileceksiniz.

Her mevsim sunduğumuz Başakşehir halı yıkama ve Başakşehir koltuk yıkama hizmetleri için firmamıza ulaşarak randevu alabilirsiniz. Hızlı ve kaliteli bir yıkama hizmeti ile alanında öncü olan firmamız, kimyasal maddelerden arındırılan temizlik ürünleriyle çalışmalarına devam etmektedir. Koltuklarınızı ve halılarınızı yıpratmadan temizledikten sonra kurulama işlemlerine geçiyor ve son rötuşlar tamamlandıktan sonra da sizlere teslim ediyoruz. Daima en iyi hizmet için çalışıyor ve son sistem makinelerle %100 müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Unutulmamalıdır ki koltuklarınız gün içinde en çok zaman geçirdiğiniz ürünlerdir ve üzerinde zamanla çoğalan kir ve tozlar sağlığınızı tehdit etmektedir. Özellikle de çocuklarınız için son derece önemli olan bu durumun önüne geçmek için Başakşehir koltuk yıkama uygulamalarını tercih etmeniz ve uzun süreli kullanmanız önemlidir. Başakşehir halı yıkama fabrikası ve Başakşehir koltuk yıkama için bizi arzu ettiğiniz zaman aşağıdaki telefonlarımızdan arayabilirsiniz. İşte Başakşehir halı yıkama fabrikası çağrı merkezi numaralarımız: 0 212 801 80 85 / 0 553 425 85 77

2023 BAŞAKŞEHİR HALI YIKAMA FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ!

Başakşehir halı yıkama ve koltuk yıkama, bir Bakan Halı Yıkama kuruluşudur. Halı yıkama çağrı merkezi:
0 212 801 80 85
0 553 425 85 77

Biz, Facebook'tayız!

Yorumlar (0)

Yorum Yap

images

Başakşehir'de En İyi Halı Yıkama

Başakşehir ve Küçükçekmece'de en iyi halı yıkama olarak tavsiye edilmekten gurur duyuyoruz. Halılarınızı hijyenik bir şekilde yıkayarak, uzman ekibimizle en kaliteli hizmeti sunuyoruz. %100 memnuniyet garantisiyle, uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Bizi tercih ederek en iyi halı yıkama deneyimini yaşayabilirsiniz.

images

Uzman Ekip

Bakan Halı Yıkama olarak, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için uzman bir ekip ile çalışıyoruz. Ekip arkadaşlarımız, halıların türüne, leke durumuna ve boyutuna göre en uygun yıkama yöntemini belirleyebilecek kadar bilgi ve tecrübeye sahiptir.

images

Profesyonel Malzeme

Profesyonel malzemeler, kaliteli ve etkili bir temizlik işlemi için çok önemlidir. Halı yıkama gibi temizlik hizmetlerinde kullanılan malzemelerin kalitesi, temizliğin verimliliğini ve kalitesini doğrudan etkiler. Bu nedenle, Bakan Halı Yıkama olarak, müşterilerimize en iyi sonuçları elde etmek için en kaliteli ve profesyonel malzemeleri kullanıyoruz. Böylece müşterilerimize en iyi temizlik hizmetini sunabiliyor ve memnuniyetlerini sağlıyoruz.

Whatsapp Yaz!
Tıkla Ara!