Astım Hastalarına Özel Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama'da!

Astım Hastalarına Özel Halı Yıkama Bahçeşehir Halı Yıkama'da

Bahçeşehir halı yıkama firması olarak astım hastalarının yaşadığı ortamlarda hastalığı tetikleyen alerjenlerin yok edilmesi konusunda bünyemizde özel bir ekiple astım hastalarına özel halı yıkama hizmetleri sunmaktayız. Astım hastalarına özel olarak imal edilen halıların yıkama ve temizliği konusunda ihtiyaç duyduğunuzda Bahçeşehir Halı Yıkama firmamıza 0 212 801 80 85 / 0 553 425 85 77 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

Astım, solunum yollarını iltihaplandıran ve daraltan bir solunum hastalığıdır. Her yaştan insanı etkileyebilir, ancak genellikle çocukluk döneminde teşhis edilir. Bazı astım semptomları hırıltılı solunum, öksürük ve nefes darlığıdır. Bazıları için astım bir rahatsızlıktır, ancak diğerleri için hayatı tehdit eden astım krizlerine yol açabilir. Astım alerjenler, egzersiz veya işyeri iritanları tarafından tetiklenebilir. Astım her yaştan insanı etkileyebilir, ancak genellikle çocukluk döneminde başlar. Astım tetiklenmesini sınırlamak ve astım atağı olasılığını azaltan ev ortamında yaratmak önemlidir. Evinizdeki halılar astım hastalığını tetikleyici olabilir. Astım ve alerjisi olanlar için özel halı seçenekleri bulunmaktadır.

Ülkemizde ve dünyada yıllardır halılar ve astım hastalığı ile ilgili çeşitli çalışmalar yapılmıştır. Bazı uzmanlar tarafından astım hastalarının yaşadığı evlerde halıların kaldırması ve bunun yerine halı dışında alternatifler kullanılması söylenmiştir. Son yıllarda ise yapılan araştırmalar bunun çok da doğru bir işlem olmadığını göstermiştir. Aksine halı, alerjenleri için hapsederken, sert zeminlerin ise alerjenleri açıkta tuttuğunu göstermiştir.

Evinizde eğer astım hastası varsa halıdaki alerjen tetikleyicilerini azaltmak için ekstra temizlik gereklidir. İşte evde, sağlıklı ve alerjenlerin bulunmadığı halılar için Bahçeşehir Halı Yıkama firması bu konuda size her türlü çözümü ekonomik fiyatları ile sağlayacaktır. Astım hastalarının yatak odalarıdaki halılar haftada bir veya iki kez güçlü bir elektrik süpürgesi ile vakumlanmalıdır. Mümkünse, vakumlama işlemi esnasında sırasında alerjenlerin hastaya zarar vermemesi için hasta evde bulunmadığı zaman yapılmalıdır. Vakumlama esnasında süpürgenin dışına kaçan alerjen miktarını azaltmak için filtre torbası kullanın veya yüksek emiş gücüne sahip bir elektrikli süpürge satın alın. Astım hastası bulunan evlerdeki halılar yıl da en az 3 kez profesyonel halı yıkama fabrikaları tarafından yıkanmalıdır. Astım hastalarının yaşadığı ortamlardaki halıların sağlıklı ve kullanılabilir olması konusunda Bahçeşehir Halı Yıkama fabrikası haftanın yedi gün yirmi dört saati hizmetinizdedir. Astım hastalarına özel halı yıkama hizmeti için Bahçeşehir Halı Yıkama firması iletişim: 0 212 801 80 85 / 0 553 425 85 77
Başakşehir ve Bahçeşehirli ev hanımları tarafından Başakşehir Halı Yıkama olarak en çok tavsiye edilen halı yıkama firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Web Tasarım